Vezi cum vrea patronul Fiorentinei sa-l calmeze pe Mutu

Duminica, 07 Noiembrie 2010, ora 23:06
2429 citiri

Andrea Della Valle stie cum sa-l faca pe Adrian Mutu sa nu mai piarda noptile prin cluburi.

Patronul Fiorentinei sustine ca a discutat cu sotia lui Mutu, Consuelo, si i-a cerut sa-i interzica atacantului roman iesirile nocturne.

"Am discutat cu sotia lui in tribuna si i-am zis si iei sa-l tina linisitit si sa nu-l mai lase sa iasa seara", a spus Della Valle.

Finantatorul "violetilor" a comentat si evolutia lui Mutu in partida castigata duminica de Fiorentina, scor 1-0 cu Chievo.

"Mi-a placut cum a fost primit de public si mai ales cum a jucat Adrian. Dar stiam deja ca e un fenomen", a mai spus Della Valle.

Mutu, ridicat in slavi de Mihajlovici

Adrian Mutu a fost unul dintre cei mai buni jucatori ai Fiorentinei in partida castigata, scor 1-0, cu Chievo Verona, in etapa 10-a a campionatului italian de fotbal.

Fotbalistul roman a fost din nou introdus din primul minut si tinut pana la sfarsitul intalnirii.

Mutu, un nou joc bun pentru Fiorentina

A fost cel de-al doilea meci jucat de Adrian Mutu in acest sezon, dupa ce saptamana trecuta a jucat la Catania.

Cum arată Adrian Mutu după ce și-a făcut implant de păr FOTO
Adrian Mutu (45 de ani) a apărut pentru prima dată fără șapcă după ce și-a făcut implant de păr la o clinică din Turcia. Adrian Mutu a zburat la o clinică din Turcia în pauza...