Rezultatele 1 - 22 din 22

Articole despre "meci cil blaj"

18 Iunie 2021 - Cupa Romaniei, faza judeteana, debuteaza duminica | Primul meci, CIL Blaj - Kinder Teius, la Craciunelu de Jos

Primul meci care se va disputa in Alba, la nivelul fotbalului amator, dupa o pauza indelungata, de mai bine de 15 luni, cauzata de pandemia de coronavirus, este programat duminica, 20 iunie, de la

20 Iunie 2021 - Se joaca fotbal si in Alba dupa 469 de zile: CIL Blaj - Kinder Teius 1-2 (0-2), in Cupa Romaniei

CIL Blaj - KInder Teius, scor 1-2 (0-2), contand pentru Cupa Romaniei, a fost primul meci care s-a disputat in Alba, la nivelul fotbalului amator, dupa o pauza indelungata, de mai bine de 15 luni,

08 Martie 2020 - CIL Blaj a trecut de Inter Unirea, dupa un meci incarcat de evenimente | Portarul Radu Damian a parat un penalty

Victorii pentru CIL Blaj si CS Zlatna in a doua etapa a returului Ligii a 4-a, partida din "Mica Roma" fiind una incarcata de evenimente, cu doua eliminari si un penalty ratat.

27 Octombrie 2019 - Liga a 4-a: CIL Blaj, victorie neta cu CS Zlatna, Performanta Ighiu a invins clar Viitorul Vama Seaca

CIL Blaj a invins in "Mica Roma" pe CS Zlatna, intr-un meci contand pentru etapa a 10-a a Ligii a 4-a, de o maniera radicala, scor 4-0 (2-0).

13 Octombrie 2019 - AFC Micesti a dat lovitura in "Mica Roma" furnizand surpriza rundei! Performanta Ighiu si Viitorul Santimbru - victorii nete

Surpriza de proportii in "Mica Roma", unde AFC Micesti a realizat prima victorie externa gratie dublei reusite de Tripsa, invingand CIL Blaj intr-un meci contand pentru etapa a 8-a a Ligii a 4-a. Un

17 Februarie 2019 - CIL Blaj - Spicul Daia 2-2 (2-2), intr-un meci de verificare in "Mica Roma"

O confruntare interesanta incheiata la egalitate, scor 2-2 (2-2), cu toate golurile marcate in prima jumatate de ora, vizitatorii conducand la un moment dat cu 2-0.

03 Februarie 2019 - FOTO: CIL Blaj a castigat Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, dupa o finala dramatica cu Vointa Stremt

CIL Blaj s-a impus in a 4-a editie a Campionatului Judetean de Fotbal in Sala, dupa o finala cu Vointa Stremt, scor 5-4 (2-3), un meci dramatic in care blajenii au remontat spectaculos, dupa ce au

02 Februarie 2019 - Intr-o partida de verificare, CS Floresti - CIL Blaj 5-4 (1-2) | Oaspetii au condus cu 4-1 in minutul 65!

CIL Blaj a sustinut o partida de verificare in deplasare, cu CS Floresti, liderul Ligii a 4-a Cluj, un meci nebun pierdut cu 4-5 (2-1) de gruparea din Alba ce a pierdut dupa ce a condus cu 2-1 la

14 Aprilie 2018 - CS Zlatna - CIL Blaj 4-3 (1-2), in Liga a 4-a | Victorie dedicata memoriei lui Ionel Tomotas

Dupa esecul de la Petresti, CS Zlatna a cautat reabilitarea pe propriul teren, cu CIL Blaj, impunandu-se dupa un meci spectaculos, scor 4-3 (1-2).

03 Martie 2018 - Meci de verificare, CIL Blaj - Transalpina Sugag 0-2 (0-1) | Liderul, victorie in ultima repetitie inaintea returului

Transalpina Sugag, liderul Ligii a IV-a Alba s-a impus in ultimul joc de verificare disputat inaintea startului returului, 2-0 (1-0), in deplasare cu CIL Blaj, gratie dublei realizate de Mura (23,

27 August 2017 - Liga a IV-a, etapa 1: CS Ocna Mures a batut Metalu Aiud dupa un meci-spectacol! Golgheterul Vali Dragan, "careu" din postura de rezerva, CIL Blaj s-a impus la Abrud

Partida spectacol la Ocna Mures, in runda inaugurala a Ligii a IV-a, cu "careu" al golgheterului aiudean Vali Dragan, ce a marcat de 4 ori din postura de rezerva impotriva formatiei lui Radu Andone.

20 Mai 2017 - Liga a IV-a, set de tenis pentru Energia Sasciori cu Fortuna Lunca Muresului! CIL Blaj, remiza la Aiud, dupa ce a condus in doua randuri!

Energia Sasciori a castigat primul meci al etapei a 24-a din Liga a 4-a, acasa cu Fortuna Lunca Muresului, cu un set de tenis, obtinand cea mai categorica victorie stagionala

19 Aprilie 2017 - Dupa 5 runde din primavara, CIL Blaj, campioana returului in Liga a IV-a | Patru echipe neinvinse, Dalia Sport Daia Romana - fara succes

Cinci etape s-au scurs din returul Ligii a IV-a, stagiunea in curs fiind una dominata de Surianu Sebes, ce are 10 puncte avans si un meci mai putin, restanta cu Dalia Sport Daia Romana (programata

19 Martie 2017 - In Liga a IV-a, CIL Blaj - Energia Sasciori 2-0 (2-0) | Primul succes din retur pentru echipa din "Mica Roma", conturat pana la pauza

In al doilea meci din returul Ligii a IV-a, CIL Blaj a castigat pe propriul teren, cu Energia Sasciori, scor 2-0 (2-0), succesul conturandu-se in prima repriza, prin golurile marcate de Comanici (7),

18 Septembrie 2016 - Liga a 4-a, etapa a 3-a, Inter Ciugud - CIL Blaj 2-2 (1-1) | Echipa din "Mica Roma" ramane neinvinsa in actuala stagiune, Olimpia Aiud - scor net la Sasciori

Intr-un nou meci al etapei a 3-a din Liga a 4-a, Inter Ciugud - CIL Blaj, 2-2 (1-1), goluri marcate de Ad. Pacurar (12), I. Gherman (73, penalty), respectiv Vaidean (40), Ad. Voicu (60).

09 Septembrie 2016 - La juniori A1, in prima etapa, CIL Blaj - AFC Unirea 1924 Alba Iulia 0-8 (0-5)

In ultima partida a etapei inaugurale a Campionatului juniorilor A1, in "Mica Roma", CIL Blaj - AFC Unirea Alba Iulia 0-8 (0-5), meci contand pentru Seria a 2-a.

27 Martie 2016 - Liga a IV-a, liderul Viitorul Santimbru castiga la Valea Lunga | ACS Panu se impune la mare lupta cu CIL Blaj

Astazi, Viitorul Santimbru a reusit sa castige primul meci in deplasare din returul Ligii a IV-a, la Valea Lunga, scor 2-1 (1-0), golurile primei clasate fiind marcate de Pisoiu (25, penalty - prima

23 Ianuarie 2016 - CIL Blaj - Industria Galda de Jos 1-6 (1-3), in primul amical al anului

CIL Blaj si Industria Galda de Jos au disputat primul meci amical din 2016, partida incheiata cu scorul de 6-1 (3-1)

23 Ianuarie 2016 - CIL Blaj - Industria Galda de Jos 1-6 (1-3), in primul amical al anului | Aiudeanul Cioplanta, sub comanda lui Paul Ciuca

14 August 2014 - Intr-un meci amical, CIL Blaj - Industria Galda de Jos 0-2 (0-1)

Astazi, intr-o partida de verificare, CIL Blaj - Industria Galda de Jos 0-2 (0-1), goluri marcate de Voica (40) si Cernea (57).

20 Martie 2012 - CIL Blaj a invins Viitorul Santimbru cu 2-0

In a doua etapa a returului, CIL Blaj a intalnit Viitorul Santimbru, intr-un meci dificil pentru ambele echipe, deoarece punctele puse in joc erau foarte importante in ecuatia scaparii de la