rezultate liga iv

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Bomba in Liga a IV-a, Arena Alba Iulia invinsa de Muresul Vintu de Jos, Industria Galda a castigat in prelungiri!

Surpriza de proportii in etapa a 15-a din Liga a IV-a: Arena Alba Iulia ocupanta locului secund a fost invinsa cu 1-0 (0-0), de penultima clasata Muresul Vintu de Jos, ce a debutat in retur cu o victorie uriasa.

Liderul Industria Galda de Jos s-a salvat in prelungiri, cand nou-venitul Cr. Bodea a mai mult

Luni, 24 Martie 2014, ora 12:10

Liga a V-a, Seria 1: CIL Blaj a promovat dramatic! *Blajenii au profitat de remiza de la Panade si au invins la scor

CIL Blaj a promovat in Liga a IV-a, dupa modelul "cand doi se cearta, al treilea castiga", pierzatoare fiind Unirea Cergau si AS Panade. In Seria 1, batalia pentru al 4-lea esalon s-a transat in prelungirile ultimei runde, la golaveraj, pe primele locuri fiind CIL Blaj 60 (80-29), Unirea Cergau 60 mai mult

Luni, 16 Iunie 2014, ora 12:11

Alte articole despre: Liga IV CIL Blaj, meci CIL Blaj

In derby-ul rundei, a 22-a din Liga a IV-a, liderul Industria Galda de Jos a invins cu 3-1 (3-0) pe Cuprirom Abrud, ocupanta locului al treilea in ierarhie.

Cu 4 etape inaintea finalului, elevii lui Alin Hancas au 9 puncte avans fata de Arena Alba Iulia.

De asemenea, Viitorul Santimbru a mai mult

Luni, 05 Mai 2014, ora 12:12

Alte articole despre: fotbal Liga IV, derby fotbal Alba
ACS Surianu 1945 Sebes si-a anuntat oficial participarea in campionatul Ligii a V-a *Obiectiv clar, promovarea!

Luni, intr-o conferinta de presa sustinuta la Sebes, Asociatia Club Sportiv Surianu 1945 Sebes si-a anuntat programul de baza si obiectivele viitorului apropiat.

Desi in cadrul structurii sportive se practica mai multe sporturi, fotbalul ramane primordial, iar conform declaratiilor membrilor mai mult

Marti, 29 Iulie 2014, ora 00:12

In Liga a IV-a s-a incins lupta la varf *Fogorosi, nasul lui Hancas

Arena Alba Iulia a castigat derby-ul primei etape a returului din Liga a IV-a in compania Industriei Galda de Jos, iar cele doua echipe sunt despartite in acest moment de un singur punct in clasament.

Ca si in partida tur, Stefan Fogorosi l-a invins in stil italian (scor 1-0) pe Alin Hancas, mai mult

Joi, 20 Martie 2014, ora 00:11

Liga a IV-a: Incident socant la Sasciori, la un pas de tragedie: fotbalistul Nicolae David s-a accidentat grav la fata, fiind nevoie de interventia Smurd

La partida din etapa a 23-a a Ligii a 3-a, de la Sasciori, dintre Energia si Viitorul Santimbru, un incident nefericit s-a produs in minutul 80, cand dupa un contact cu adversarul A. Dreghiciu, Nicolae David (20 de ani) de la gazde s-a lovit cu capul de gardul de langa tribuna, fiind minute bune in mai mult

Luni, 12 Mai 2014, ora 00:10

Liga a IV-a, etapa a 22-a, Industria Galda de Jos - Cuprirom Abrud 3-1, liderul la a 7-a victorie consecutiva!

Luni, 05 Mai 2014, ora 00:13

Industria Galda de Jos s-a distantat la 6 puncte in fruntea ierarhiei Ligii a IV-a, dupa victoria din etapa a 17-a cu Rapid Teius, 2-0 (2-0) prin golurile lui Cernea (6) si Baghiu (10) rezultat coroborat cu pasul fals al urmaritoarei Arena Alba Iulia la Abrud. In celalalt meci din aceasta seara, mai mult

Luni, 07 Aprilie 2014, ora 09:12

In ultimul meci al etapei a 16-a din Liga a IV-a, Dalia Sport Daia Romana - Metalul Aiud 6-0 (1-0)

Ultimul meci din etapa cu numarul 16 a Ligii a IV-a a gasit la start doua echipe aflate in suferinta, insa echipa din Daia a reusit prima victorie din retur.

Victima a fost Metalul Aiud care a incasat 6 goluri de la daieni, care au punctat prin Diaconu (26), Bisboaca (51, 78), Colcer (55), Coman mai mult

Luni, 31 Martie 2014, ora 00:13