FOTO, LIVE-TEXT: Unirea Alba Iulia - Metalurgistul Cugir 1-0, Frasineanu a deschis scorul | Pe "Cetate", derby atractiv "de Alba"

Al doilea derby "de Alba" al turului, disputa dintre Unirea Alba Iulia si Metalurgistul Cugir, are loc astazi, de
la ora 15.00, pe Stadionul "Cetate".
*1-0, MIN. 25: lansat in adancime, FRASINEANU, in duel cu St. Radu, a lobat peste Gorea, de la marginea careului
In tribune sunt in jur de 600 de spectatori, gazdele fiind incurajate de o micuta galerie. Primul sfert de ora a fost unul echilibrat, nicio formatie neriscand. In minutul 20, cugirenii inscriu prin Sauca, insa golul este anulat ...citeste toata stirea
Sambata, 12 Octombrie 2019, ora 15:34
Sursa: Ziarul Unirea

Ziarul Unirea
Cele mai citite stiri
SURSE: Schimbari la conducerea Inspectoratului Scolar Judetean Alba si la Casa Corpului Didactic. Cine va prelua functiile
Se pregatesc schimbari la conducerea Inspectoratului Scolar Judetean Alba. Potrivit unor surse ...
LIVE VIDEO: Viorica Dancila, atacuri la Klaus Iohannis in conferinta de presa. Val de cacofonii in replica pentru candidatul PNL
Presedintele PSD, Viorica Dancila, care este candidat la alegerile prezidentiale, sustine o ...