FOTO: Performanta Ighiu - Progresul Pecica 1-1 (1-0), in prima mansa a barajului pentru Liga a 3-a! *Oaspetii au egalat in minutul 89, in inferioritate numerica!

Sambata, 20 Iunie 2015, ora 22:33
108 citiri
Performanta Ighiu a n-a reusit sa castige primul meci din barajul de promovare in Liga a 3-a, remizand 1-1 (1-0) cu Progresul Pecica. Vizitatorii au egalat in minutul 89, prin rezerva I. Fabian, la una din putinele ocazii!

Silviu Turus a punctat din penalty in minutul 24, faza la care Gabor (de la campioana Aradului, acesta plangand majoritatea meciului, pe banca) a fost eliminat direct, oaspetii jucand mai bine de o ora in inferioritate numerica.