FOTO, Unirea Dej - Unirea Alba Iulia 1-3 (1-0) | "Alb-negrii" au intors scorul in 10 minute si au obtinut a patra victorie consecutiva

Sambata, 14 Aprilie 2018, ora 22:31
52 citiri
La Dej, Unirea Alba Iulia a repurtat a 4-a victorie consecutiva, dupa ce a intors scorul in ultimele 10 minute in actul secund, scor 3-1 (0-1), goluri marcate de Lasconi, Selagea si Davidas.

Doua reprize diametral opuse pentru "alb-negrii", la pauza Bichesi facand doua mutari prin care a incercat sa schimbe turnura jocului, introducandu-i pe Captiu si Onaca. Selagea a sunat desteptarea, Lasconi si Davidas

De remarcat si faptul ca Lasconi a marcat intaiul sau gol din 2018, iar Davidas ...citește toată știrea