In restanta din Liga a IV-a, Surianu Sebes - Dalia Sport Daia Romana 5-0 (3-0) | Victorie lejera a liderului

Vineri, 21 Aprilie 2017, ora 06:30
40 citiri
In partida restanta din etapa a 16-a a Ligii a IV-a, Surianu Sebes s-a impus in "Arini", scor 5-0 (3-0), cu Dalia Sport Daia Romana.

Pe un teren afectat de precipitatiile cazute in ultimele zile, formatia condusa de Doru Oancea a obtinut o victorie concludenta, conturata inca din primele 45 de minute, cand au punctat Ludwig (30), Ad, Lacatus (31) si golgheterul Val. Dragan (45).

La reluare, atacantul aiudean Val. Dragan a inscris din nou in minutul 51, iar Comanese, intrat dupa pauza a marcat ...citește toată știrea