In ultima partida a zonei juniorilor A1, CS Ocna Mures - Victoria Carei 7-6 (1-0, 2-2), dupa loviturile de departajare *Echipa lui Radu Coroiu a terminat pe locul secund

Duminica, 21 Iunie 2015, ora 22:33
30 citiri
In ultima partida disputata la turneul de zona a juniorilor A1 de la Beius, CS Ocna Mures a remizat 2-2 (1-0) cu Victoria Carei, impunandu-se apoi la loviturile de departajare (criteriu impus de organizatori).

Echipa din Alba a condus cu 1-0, reusita semnata de R. Lepsa (15), iar adversarii au egalat in minutul 50.

Nou intratul P. Crisan a adus avantajul pentru CS Ocna Mures, printr-un gol inscris in minutul 80, dar doua minute mai tarziu, oponentii au egalat iarasi, dintr-o lovitura de ...citește toată știrea