Jiul Petrosani - Olimpia Aiud 1-0 (0-0), la juniori B1 | Ghinion, aiudenii au ratat calificarea in minutul 80!

Miercuri, 14 Iunie 2017, ora 06:30
51 citiri
Olimpia Aiud, campioana judetului Alba la juniori B1 (juniori nascuti in anul 2000 si mai tineri), a fost eliminata din etapa interjudeteana, dupa ce a pierdut mansa retur, din deplasare, cu Jiul Petrosani, scor 0-1 (0-0).

Golul a fost marcat in minutul 51, de catre Iordache, la o eroare a portarului Alexa. Aiudenii au fost eliminati pe nedrept, in minutul 80 lovind bara prin Cl. Sirb!

Vizitatorii au mai ratat ocazii prin Simandi (18), Bodogae (39 si 55), unica oportunitate a gazdelor fiind ...citește toată știrea