Liderul CS Ocna Mures, a 7-a victorie consecutiva, dedicata lui Ioan Cocis! Marcel Rusu, debut cu stangul la CS Zlatna

Sambata, 05 Octombrie 2019, ora 22:34
44 citiri
"Soda draga" merge ceas, echipa condusa de Gabriel Cotoara repurtand a 7-a victorie consecutiva in Liga a 4-a, scor 3-1 (2-0), cu Vointa Stremt
Marcatori: T. Cristea (42, penalty, 45), Chisu (58), respectiv R. Muntean (50) *In minutul 59, Al. Hada (CS Ocna Mures) a fost eliminat *Cl. Marcu (CS Ocna Mures) a ratat un penalty in minutul 19.
Derby-ul etapei a reprezentat un meci incarcat de evenimente, cu amfitrionii ce au ratat un penalty in prima repriza si ultima jumatate de ora jucata in ...citește toată știrea