Liga a IV-a, etapa a 2-a *Viitorul Santimbru se impune greu, scor 2-1 in fata echipei Rapid CFR Teius

Sambata, 30 August 2014, ora 00:14
88 citiri
In primul meci din etapa a 2-a, Liga a IV-a, disputat astazi (la cererea celor din Santimbru), Viitorul Santimbru s-a impus cu dificultate, pe finalul partidei in fata tinerei echipe, Rapid CFR Teius. Astfel, Santimbrul condus de Ovidiu Ceclan a ajuns la a doua victorie consecutiva si are un debut de campionat stralucit.

Soarta partidei a fost decisa in repriza secunda, dupa ce in prima parte, scorul a fost alb. Alecu Cioara a punctat primul in minutul 63, insa teiusenii au intrat in joc 12 ...citește toată știrea