LIVE-SCOR: LPS Cetate Deva - Industria Galda 1-1 (0-0), Cioara a adus egalitatea din penalty | Batalie pentru supravietuire

Miercuri, 10 Aprilie 2019, ora 18:36
41 citiri
La Deva, pe stadionul unde in iunie 2014 galdenii au trait bucuria promovarii, in premiera, pe a treia scena, dupa barajul cu ACS Ghiroda, Industria isi joaca o carte mare de mentinere in Liga a 3-a, de la ora 17.00.

*1-0, MIN. 53: DINA a deschis scorul dupa un corner executat de Mirica

*1-1, MIN. 67: CIOARA din penalty, dupa un fault Radak la S. Muresan, al 18-lea gol stagional al golgheterului galdean

In minutul 10, Cioara a sutat din lovitura libera de la 25 metri, a boxat Rat. In minutul ...citește toată știrea