AMICALE: Petrolul Videle - Rapid Buzescu 1-1 / Unirea Branceni - Spicpo Poroschia 6-0

Sursa: TRsport
Sambata, 14 Februarie 2015, ora 18:05
131 citiri
Tot astazi, in Teleorman s-au mai disputat alte doua amicale interesante.

La Videle, Petrolul si Rapid Buzescu au remizat 1-1, iar la Calomfiresti, Unirea Branceni a trecut cu 6-0 de Spicpo Poroschia.

In meciul de la Videle, oaspetii au condus cu 1-0 dupa golul lui Marinel Niculae din minutul 70, apoi Petrolul a revenit in ultimul minut de joc si a restabilit egalitatea, printr-un penalty transformat de Liviu Minca.

La Calomfiresti, Unirea Branceni, cu un nou antrenor pe banca tehnica, in ...citește toată știrea