Catalin Calina: "Am ratat doua lovituri de pedeapsa cu Astra Plosca. Maine jucam cu Olteni si speram sa prindem locul 3"

Sursa: TRsport
Marti, 31 Mai 2016, ora 22:06
45 citiri
Unirea Petrolul Videle a castigat ultimul meci de campionat contra celor de la Astra Plosca, scor 4-1, si ocupa locul 4 cu 56 de puncte.

Delegatul echipei, Catalin Calina, a comentat evolutia jucatorilor sai: "Am avut motivatie sa prindem primele trei locuri. Era ultima noastra sansa. In prima repriza am avut multe ocazii. Am fost peste ei, am ratat un penalty dupa care am primit un gol in minutul 35. Am avut patru-cinci ocazii singuri cu portarul. Am intrat cu scorul de 0-1 la pauza. Nea ...citește toată știrea