CSBT Alexandria a pierdut in prelungiri meciul de la CS Municipal Satu Mare

Sursa: TRsport
Sambata, 03 Februarie 2018, ora 06:12
41 citiri
CSBT Alexandria a revenit de la -20, dar a marcat un singur punct in repriza suplimentara

CSM Satu Mare a incheiat sezonul regulat al LNBF cu o noua victorie acasa dupa prelungiri. Satmarencele au trecut de CSBT Alexandria cu 86-76: 26-19, 20-15, 17-25, 12-16 si 11-1. Gazdele au condus si la 20 de puncte, dar oaspetele au revenit si au trecut in fata prima data in debutul sfertului 4.

CSM Satu Mare a inceput partida cu Harrison, Green, Sfirlea, Mandache si Baltic. CSBT Alexandria le-a avut in ...citește toată știrea