Esec rusinos pentru Sporting Rosiori, 0-2 cu Astra II

Sursa: TRsport
Luni, 15 Septembrie 2014, ora 00:31
125 citiri
Sporting Rosiori a pierdut acasa in fata satelitului Astrei, o echipa formata numai din juniori, care azi a profitat la maximum de naivitatile rosiorenilor si de jocul modest prestat de echipa pregatita de Cristi Negru.

Chiar daca a inceput meciul destul de sus si cu cateva sanse bune de gol, cea mai mare fiind bara lui Stoichitoiu, Sporting s-a stins usor-usor, iar la pauza s-a intrat cu 0-0.

Sporting putea beneficia de un penalty in minutul 50, insa unul dintre asistenti a anulat ...citește toată știrea