FCM Alexandria a terminat la egalitate cu Atletic Bradu si se distanteaza de Petrolul care a castigat azi

Sursa: TRsport
Vineri, 03 Noiembrie 2017, ora 22:07
103 citiri
FCM Alexandria s-a impiedicat azi la Atletic Bradu si a terminat la egalitate scor 1-1, dupa ce echipa noastra a deschis scorul in minutul 6 prin Sarbu, iar gazdele au egalat prin Preda in minutul 32. Dupa acest scor, Petrolul a castigat la Mioveni, 3-0, si s-au distantat la 4 puncte in clasament fata de FCM.

Cu toate astea, elevii lui Romica Ciobanu au practicat un fotbal bun si au avut mai multe ocazii de a marca: Radu Florin si Terci in prima repriza au avut bune oportunitati de a marca, ...citește toată știrea