Liga a III-a / Rezultate: Alexandria obtine un punct, dupa ce a ramas in opt oameni

Sursa: TRsport
Sambata, 01 Aprilie 2017, ora 23:59
71 citiri
Liga a III-a a gazduit vineri si sambata, etapa cu numarul 20 a seriei a III-a, iar FCM Alexandria putea obtine cele trei puncte in meciul cu Podari, dar au vazut doua cartonase rosii, de pe urma carora au profitat adversarii si au intors rezultatul.

Totusi, teleormanenii au reusit sa egaleze pe finalul partidei disputata pe teren propriu.

"Am condus cu 2-0 la pauza, dupa o repriza foarte buna si in repriza a doua, dupa cele doua eliminari pe care le-am avut intr-un minut, jocul a avut alt ...citește toată știrea