Sase goluri pentru sase victorii consecutive ale FCM Alexandria! Vointa Turnu Magurele a fost egalata in prelungiri din penalty

Sursa: TRsport
Vineri, 29 Septembrie 2017, ora 22:07
76 citiri
FCM Alexandria continua parcursul impecabil din acest inceput de campionat si nu le-a dat nicio sansa celor de la Flacara Moreni care chiar daca au condus cu 0-1, elevii lui Rimica Ciobanu au aratat tarie de caracter si au revenit pana la pauza cand au condus cu 2-1.

Dupa cele 45 de minute, liderii seriei 3 din Liga 3 au mai marcat patru goluri si au mai primit doar unul impunandu-se fara drept de apel. Formatia noastra este la egalitate de puncte cu Petrolul care a invins si ea dar au un ...citește toată știrea