Sporting Turnu a crezut in victorie si a castigat in minutul 89 meciul cu Afumati

Sursa: TRsport
Sambata, 14 Noiembrie 2015, ora 22:06
66 citiri
Sporting Turnu a castigat, greu dar pe merit partida cu Afumati cu scorul de 1-0, prin golul marcat de Fodor cu capul in minutul 89. Jocul nu a fost unul spectaculos, iar cele doua echipe nu si-au creat prea mari ocazii de gol. La Turnu au lipsit Dumitrescu si Dica, iar Vali Badoi a decis sa il foloseasca ca atacant pe Marioara.

In prima repriza cei care au inceput mai bine meciul au fost cei de la Afumati care si-au creat cateva ocazii in minutele 4, 9 si 15, dar, spre finalul meciului, Turnu ...citește toată știrea