Sporting Turnu, un nou egal in amicale

Sursa: TRsport
Vineri, 06 Februarie 2015, ora 23:59
47 citiri
Sporting Turnu Magurele a disputat un nou meci amical in Bucuresti. Dupa ce miercuri remizase cu Gloria Popesti-Leordeni, scor 1-1, azi, elevii lui Vali Badoi au infruntat o noua echipa de Liga 3, Viitorul Axintele, iar la final scorul a fost din nou egal, de aceasta data 2-2.

Dupa o prima repriza alba, ialomitenii au deschis scorul din penalty, apoi juniorul Gabi Marioara si Gabi Dumitrescu au intors rezultatul in favoarea turnenilor, insa la ultima faza a jocului, in prelungiri, Axintele ...citește toată știrea