Victorie in ultima secunda pentru CSBT Alexandria in campionat iar Carla Bartee a fost declarata MVP-ul etapei

Sursa: TRsport
Luni, 16 Octombrie 2017, ora 22:07
41 citiri
CSBT Alexandria a invins in acest weekend pe teren propriu pe Olimpia CSU Brasov dupa un meci foarte disputat, scor 72-71, in etapa cu numarul 3. Rezultatele pe sferturi au fost: 21-18, 10-7, 14-25, 27-21.

S-au inscris 10 puncte in ultimul minut. A fost egalitate la 69 cu jumatate de minut inainte de final, apoi oaspetele au preluat conducerea cu 1,4 secunde ramase din joc. Carla Bartee a fost cea care a adus victoria gazdelor, dupa ce a scapat de marcajul unei adversare si a eliberat ...citește toată știrea