Alerta la Anderlecht: Probleme medicale pentru Stanciu?

Sambata, 04 Februarie 2017, ora 09:47
3770 citiri

Nicusor Stanciu s-a accidentat in meciul disputat de Anderlecht pe terenul celor de la Lokeren.

Trimis in teren din primul minut, mijlocasul roman a fost inlocuit in minutul 66, dupa o evolutie in care nu a prea iesit in evidenta.

Ajuns pe banca de rezerve, Stanciu a urmarit restul meciului cu o punga uriasa de gheata pe genunchiul stang.

Din cate se pare, ar fi vorba despre o problema minora, una care va fi tratata rapid.

Anderlecht a facut un nou pas gresit in lupta pentru titlu din Belgia, nereusind decat o remiza, scor 0-0, in deplasarea de la Lokeren.

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...
#Stanciu accidentat Anderlecht, #Stanciu accidentat Belgia, #Nicusor Stanciu Anderlecht accidentare , #stiri Anderlecht