Scandal la un meci de liga a II-a. Suporterii au intrat pe terenul de joc

Sursa: Adevarul
Sambata, 27 Februarie 2016, ora 15:15
35 citiri
Meciul a fost intrrrupt cateva minute pana ce oamenii de ordine au reusi sa-I scoata de pe gazon pe scandalagii.
UTA BD a invins sambata formatia FC Brasov cu scorul de 3 la 2. Aradenii au condus la pauza cu 2-0, in urma golurilor marcate de Man si Curtuius. Dupa reluare, Man a ridicat scorul la 3-0 si se parea ca aradenii vor avea un meci facil.
Brasovenii au reuds din handicap in minutul 54 prin Ene, iar in minutul 58, Hlistei a fost eliminate in urma cumulului de cartonase. Oaspeti s-au ...citește toată știrea