Aproape de Liga 3, Performanta Ighiu - Progresul Pecica 1-1

Sursa: Vestic.ro
Luni, 22 Iunie 2015, ora 09:47
83 citiri
Progresul Pecica a obtinut un rezultat bun in meciul tur din barajul de promovare in Liga 3. Echipa antrenata de Mihai Petcut a incheiat la egalitate, scor 1 - 1, meciul sustinut pe terenul formatiei Performanta Ighiu (castigatoarea campionatului judetean Alba), dupa ce a jucat in 10 din minutul 24.

In acel minut, gazdele au deschis scorul din penalty, prin Turus, dupa un fault a lui Gabor asupra lui David, jucatorul echipei din Pecica fiind eliminat. Jocul a continuat cu asalturi repetate ale ...citește toată știrea