Cojocaru: "Reprize impartite, remiza echitabila. Si, totusi, penalty-ul a fost prea usor acordat"

Marti, 13 Martie 2018, ora 12:20
41 citiri
Liderul ACS Sirineasa a inceput returul asa cum a terminat si anul 2017, cu o remiza in fata unei divizionare terte aradene. Dupa 0-0 la Cermei, a venit randul Sebisului sa-i incurce pe oamenii lui Sarcina si Vasilica, impunand scorul de 1-1 chiar in Valea Jiului.

Cu exceptia primului sfert de ora, cand si Sebisul a avut doua ocazii mari, prin Tatulea si Basic (bara), gazdele au fost la controlul partidei si si-au creat cateva ocazii importante la buturile lui Poiana. Totusi, reusita de 1-0 a ...citește toată știrea