Cojocaru: "Rezultat bun, dupa aspectul jocului puteam chiar sa castigam"

Joi, 18 Februarie 2016, ora 03:25
27 citiri
Sebisul a obtinut un al doilea rezultat pozitiv in fata divizionarelor secunde. Dupa 2-2 cu Universitatea Cluj, a venit si remiza (1-1) cu UTA. "Rezultatul e bun, dar dupa aspectul jocului puteam chiar sa castigam. Vorbesc in special despre ocaziile din repriza secunda, destul de multe si clare. Trebuie sa recunosatem ca UTA a facut o prima repriza mai buna, dar un meci tine 90 de minute si, la randul nostru, am schimbat destui oameni din formula de start. Dar, pana la urma, ramanem cu un test ...citește toată știrea