Meci decis dupa un sfert de ora, Jichici candideaza la golul sezonului: Cetate Savarsin - Crisul Chisineu Cris 2-6

Marti, 18 Aprilie 2017, ora 04:43
65 citiri
In Vinerea Mare, liderul a mers dupa puncte la Savarsin si dupa 15 minute le avea deja in desaga. Apoi, si-a permis sa se relaxeze putin, iar formatia lui Catalin Neamt a devenit singura ce a inscris de doua ori in poarta liderului intr-un singur meci. Mai mult, formatia din comuna regala se poate lauda cu faptul ca din totalul de 7 goluri incasate de Crisul Chisineu-Cris, trei sunt opera ei.

La cum s-a jucat inca din start, era doar o chestiune de timp pana cand vizitatorii vor deschide ...citește toată știrea