"Mielul" a infipt cutitul in prelungiri: Victoria Zabrani - Crisul Chisineu Cris 1-2

Luni, 28 Septembrie 2015, ora 08:45
58 citiri
Vicecampioana judeteana pornea mare favorita in "fieful" Zabraniului, dar tanara echipa a lui Leo Pinta a oferit o replica foarte buna. A si deschis scorul si s-a lasat rapusa de abia cu cateva secunde inainte de ultimul fluier.

Dupa o prima repriza in care a fost vioara intai, echipa gazda a si punctat pe tabela. A facut-o prin Filip, in minutul 53, care a profitat de o nesincronizare in devensiva vizitatorilor. Crisul nu s-a decurajat si a egalat repede. In minutul 61, Ciornei a intrat in ...citește toată știrea