Peste liderul din C4: Gloria Lunca Teuz Cermei - ASU Poli Timisoara 2-1

Joi, 04 Februarie 2016, ora 03:09
52 citiri
Aflata in cantonament la Moneasa, echipa emblema a orasului Timisoara a acceptat provocarea Cermeiului pentru un meci de verificare. Desfasurat pe terenul usor denivelat de la Dezna, acesta a revenit divizionarei a patra aradene cu scorul de 2-1.

Tabela s-a modificat rapid, inca din minutul 3. Bulza a reluat bine din careu, portarul a respins pana la Berar, care a indeplinit formalitatea. Egalarea a venit la mijlocul reprizei, de la Giuricici, care a profitat de o greseala colectiva a ...citește toată știrea