Petre a marcat cel de-al doilea sau gol pentru Esbjerg exact in ziua derby-ului Poli - UTA

Miercuri, 18 Octombrie 2017, ora 12:20
57 citiri
Fostul golgheter al "Batranei Doamne" da semne de revenire in liga a doua daneza. Exact in ziua in care UTA nu a tras niciun sut pe spatiul portii prin atacantii sai in derby-ul Vestului, pierdut cu 2-1 la Timisoara, Adrian Petre a inscris cel de-al doilea sau gol in tricoul celor de la Esbjerg. A facut-o in minutul 18 al deplasarii de la Vejle, la scorul de 0-0, cu o reluare cu stangul pe langa portar, la o centrare primita de pe drapta. Dupa 90 de minute, ...citește toată știrea