Ziare.com
Ce dinamovisti merg la EURO 2016? Un antrenor roman: Ei vor fi sigur!

Ce dinamovisti merg la EURO 2016? Un antrenor roman: Ei vor fi sigur!

Nici nu s-au terminat bine preliminariile, in urma carora echipa nationala a Romaniei s-a calificat la un turneu final dupa 8 ani, ca au si inceput sa apara primele propuneri pentru lotul de jucatori ce va merge in Franta. Dupa ce presedintele FRF ...

17 Octombrie 2015

  Euro 2016 preliminarii nationala franta hagi

  Gica Hagi, ingrijorat de tragerea la sorti EURO 2016: Greu, foarte greu...

  Gica Hagi, ingrijorat de tragerea la sorti EURO 2016: Greu, foarte greu...

  Gica Hagi, fostul mare fotbalist al echipei nationale, se arata ingrijorat de tragerea la sorti a preliminariilor EURO 2016, care va avea loc duminica la Nice, de la ora 13. Hagi spune ca este ingrijorat de progresul fotbalistic al anumitor natiuni care altadata erau considerate sub echipa noastra nationala: "Din pacate, au venit multe echipe din urna a 3-a, chiar si a 4-a, care au crescut foarte mult in ultima vreme. Du-te sa joci cu Azerbaidjan... Qabala a batut echipele noastre mai nou, in meciuri amicale. Kazahstan, joci cu ei si nu e usor. Georgia are jucatori, Armenia nu mai spun. Cred ca investesc mult mai mult ca noi.", spunea Hagi la DolceSport TV, intr-o interventie...

  23 Februarie 20144 comentarii

   Urmareste Ziare.com pe

   Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
    

   TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

   Rusia, exclusa de la Jocurile Olimpice si Cupa Mondiala de fotbal
   Rusia a fost suspendata de la toate evenimentele sportive majore care vor avea loc in urmatorii patru ani! Hotararea a fost luata in unanimitate...

   Romania, sanctionata de UEFA
   UEFA a deschis un caz impotriva Romaniei, iar reprezentativa "tricolora" nu va scapa de sanctiune. Gazeta Sporturilor anunta ca vom juca din...

   Naomi Osaka va colabora in 2020 cu un fost antrenor al Simonei Halep
   Naomi Osaka a ales antrenorul cu care va colabora in 2020. Dupa ce si-a concediat tatal din aceasta functie, pe motiv ca "este atat de...
   Platforma pentru solutionarea online a litigiilor