Ziare.com
Liga 1: Programul ultimei etape a sezonului regulat, calculele pentru play-off, televizarile si clasament

Liga 1: Programul ultimei etape a sezonului regulat, calculele pentru play-off, televizarile si clasament

Pe durata a patru zile, incepand de vineri si pana luni, se vor desfasura meciurile din ultima etapa a sezonului regulat al Ligii 1. Cu siguranta, toti ochii vor fi atintiti asupra duelurilor pentru ultimul loc care asigura calificarea in play-off ...

01 Martie 2019

Liga 1 program etapa 9

Liga 1: Incepe etapa pascala

Liga 1: Incepe etapa pascala

Runda cu numarul 26 a Ligii 1 incepe in Vinerea Mare la Cluj, in urbea de pe Somes fiind programat al doilea duel local al primaverii, dupa cel din Cupa. Iata programul partidelor: * Universitatea Cluj Napoca (14) vs. CFR Cluj Napoca (17) - ora 20.00 / Look Tv si Digi Sport 1 Arbitri: Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - central; Aurel Onita (Constanta) si Ciprian Dansa (Oradea) - asistenti; Florin Miron (Bucuresti) si Florin Andrei (Tg. Mures) - aditionali; Iulius Timar (Marghita / Bihor) - rezerva...

10 Aprilie 2015
    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

    Etapa 25 a principalei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, continua miercuri cu inca trei dispute, cea mai interesanta anuntandu-se a fi in Giulesti, acolo unde va descinde surprinzatorul vicelider la zi, ASA Tg. Mures. Iata programul zilei: * ACS Botosani (8) vs. Concordia Chiajna (12) - ora 17.00 / Look +, Dolce Sport, Digi Sport 1 Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) - central; Valentin Avram (Bucuresti) si Marius Bobe (Videle) - asistenti; Marian Barbu (Fagaras) si Paul Unimatan (Zalau) - aditionali; Marius Marica (Bistrita) - rezerva...

    08 Aprilie 2015
      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

      Etapa cu numarul 24 a primei ligi fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (2) vs. CSMS Iasi (9) - ora 18.00 / Look +, Digi Sport 1, Dolce Sport Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Vasile Marinescu si Bogdan Velicu (ambii Bucuresti) - asistenti; George Radulescu si Florin Miron (ambii Bucuresti) - aditionali; Daniel Mitruti (Craiova) - rezerva Observatori: Ioan Onicas (Zalau) - arbitraj si Valer Sulea (Brasov) - joc...

      03 Aprilie 2015
      Alte articole despre: Liga 1 program etapa 24
        Liga 1: Programul si arbitrii ultimului meci al etapei a 10-a

        Liga 1: Programul si arbitrii ultimului meci al etapei a 10-a

        Etapa cu numarul 10 a primei noastre scene fotbalistice isi inchide luni cortina, odata cu desfasurarea duelului in iarba a celor mai bine clasate echipe ardelene ale momentului. * ASA Tg. Mures (7) vs. CFR Cluj Napoca (2) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Marius Avram - Vasile Marinescu si Adrian Ghinguleac (toti din Bucuresti). Rezerva: Iulian Calin (Stefanesti / Arges) Observator arbitri: Nicolae Grigorescu (Timisoara)...

        06 Octombrie 2014
        Alte articole despre: Liga 1 program etapa 10
          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

          Etapa nu numarul 10 a primei noastre scene fotbalistice se deschide vineri cu doua jocuri mai degraba ale suferintei, in ambele fiind angrenate echipe care sunt, sau se afla in apropierea zonei retrogradabile. Iata programul: * FC Brasov (12) vs. CSMS Iasi (18) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Horatiu Fesnic - Miclos Nagy si Alexandru Cerei. Rezerva: Teodora Albon (toti din Cluj Napoca)...

          03 Octombrie 2014
            Liga 1: Programul etapei a 9-a

            Liga 1: Programul etapei a 9-a

            Etapa cu numarul 9 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu un singur joc, cel programat in Copou, protagoniste fiind doua echipe aflate in coada clasamentului la zi, iesenii cautand si prima lor victorie din acest sezon. * CSMS Iasi (18) vs. Concordia Chiajna (16) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Dragos Istrate (Bucuresti) - Ciprian Dansa (Oradea) si Laszlo-Imre Bucsi (Sf. Gheorghe). Rezerva: Florin Marcu (Oradea) Observator arbitri: Cristian Nica (Ploiesti)...

            26 Septembrie 2014
            Alte articole despre: Liga 1 program etapa 9
              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 8-a

              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 8-a

              Etapa cu numarul 7 a primului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, se deschide vineri cu doua jocuri care vor avea loc in orase din inima Ardealului, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (10) vs. Viitorul Constanta (14) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: George Gaman (Craiova) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Daniel Mitruti (Craiova). Rezerva: Dragos Istrate (Bucuresti) Observator arbitri: Stefan Constantin (Bucuresti)...

              19 Septembrie 2014
              Alte articole despre: Liga 1 program etapa 8
                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

                Etapa cu numarul 3 a primei noastre ligi fotbalistice se deschide vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * CS U Craiova (locul 14) vs. Viitorul Constanta (12) - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Marius Avram - Iulian Radu si Vlad Barleanu. Rezerva: Florin Miron (toti din Bucuresti) Observator arbitri: Augustus Constantin (Rm. Valcea)...

                08 August 2014
                Alte articole despre: Liga 1 program etapa 3
                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

                  Etapa cu numarul 31 a principalului nostru esalon fotbalistic continua miercuri cu trei jocuri. * Ceahlaul Piatra Neamt (11) vs. ACS Botosani (8) - ora 18.00 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - central; Andrei Constantinescu (Bucuresti) si Gero Szabo (Cluj Napoca0 - asistenti; Emil Voicu (Bacau) si Florin Marcu (Oradea) - aditionali; Valentin Dumitru (Gherghita/Prahova) - rezerva Observatori: Adrian Vidan si Robert Nita (ambii din Bucuresti)...

                  07 Mai 2014
                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de marti

                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de marti

                    Etapa cu numarul 31 a primei noastre scene fotbalistice programeaza penultima intermediara a sezonului, marti urmand sa se dispute doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Concordia Chiajna (12) vs. Gaz Metan Medias (9) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Robert Dumitru (Brasov) - central; Vladimir Urzica (Piatra Neamt) si Marius Marchidanu (Braila) - asistenti; Catalin Busi (Rm. Valcea) si Marian Barbu (Fagaras) - aditionali; Bogdan Velicu (Bucuresti) - rezerva Observatori: Dan Petrescu (Bucuresti) si Constantin Gache (Constanta)...

                    06 Mai 2014
                      Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor etapei cu numarul 29

                      Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor etapei cu numarul 29

                      Runda cu numarul 28 a primei noastre scene fotbalistice se deschide vineri:. * Ceahlaul Piatra Neamt (11) vs. Gaz Metan Medias (10) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Ovidiu Hategan (Arad) - central; Aurel Onita (Constanta) si Adrian Ghinguleac (Bucuresti) - asistenti; Adrian Illyes (Ploiesti) si Mihai Amoraritei (Campina) - aditionali; Adrian Marginean (Aiud) - rezerva Observator: Ioan Muresan (Bucuresti)...

                      25 Aprilie 2014
                        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                        Etapa cu numarul 27 a principalului esalon fotbalistic intern debuteaza vineri cu doua dispute, astfel: * Corona Brasov (18) vs. ACS Poli Timisoara (12) - ora 18.00 / Digi Sport 1 Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Dragos Iliescu (Craiova) si Gabriel Stroe (Pitesti) - asistenti; Dragos Teodor (Constanta) si Mihai Amoraritei (Campina) - aditionali; Gabriel Barjac (Zalau) - rezerva Observator: Laszlo Sajtos (Sibiu)...

                        11 Aprilie 2014
                        Alte articole despre: Liga 1 program etapa 27
                          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

                          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

                          Etapa cu numarul 26 a principalului nostru esichier fotbalistic se deschide vineri, cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Concordia Chiajna (11) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (9) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marian Balaci (Drobeta T.Severin) - central; Alexandru Cerei (Cluj Napoca) si Daniel Hulubei (Vaslui) - asistenti; Teodor Craciunescu (Rm. Valcea) si Ionut Iugulescu (Targoviste) - aditionali; Florin Paunescu (Rm. Valcea) - rezerva Observator: Adrian Vidan (Bucuresti)...

                          04 Aprilie 2014
                          Alte articole despre: Liga 1 program etapa 26
                            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

                            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

                            Etapa cu numarul 22 a principalului esichier fotbalistic intern continua sambata, cu trei jocuri, capul de afis constituindu-l, desigur, confruntarea de la Cluj, in Gruia urmand sa se dueleze campioanele ultimilor doua editii de campionat. * FC Botosani (14) vs. ACS Poli Timisoara (11) - ora 14.00 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - central; Mircea Grigoriu (Bucuresti) si Alexandru Cerei (Carei) - asistenti; Marcel Omut (Oradea) si Sergiu Popa (Aiud) - aditionali; Gabriel Barjac (Zalau) Observator: Zoltan Szekely (Baia Mare)...

                            08 Martie 2014
                              Liga 1: Programul si televizarile etapelor 25, 26 si 27. Meciuri in ziua de Paste

                              Liga 1: Programul si televizarile etapelor 25, 26 si 27. Meciuri in ziua de Paste

                              Liga Profesionista de Fotbal a anuntat, miercuri, programul si televizarile etapelor 25, 26 si 28 ale Ligii 1. ETAPA 25 Vineri, 6 aprilie: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias, ora 20.30, Digi TV...

                              28 Martie 2012

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                Liga Campionilor: Rezultatele inregistrate marti in optimi
                                Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate marti seara in prima mansa a optimilor de finala din Liga Campionilor. Napoli - FC Barcelona 1-1...

                                Dezvaluirile unui fotbalist roman ce joaca in Lombardia: E panica generala, italienii se sperie de orice
                                Internationalul roman Vasile Mogos, legitimat la un club din Lombardia, Cremonese, a vorbit despre felul in care percep italienii problemele...

                                Reactia Simonei Halep dupa ce a reusit o noua performanta fantastica
                                Simona Halep a oferit o prima reactie dupa ce a reusit o noua performanta minunata, ce a trimis-o direct in istoria tenisului. Datorita...
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor