Ziare.com
Vesti proaste pentru Astra: Ce super atacant isi ia West Ham United

Vesti proaste pentru Astra: Ce super atacant isi ia West Ham United

West Ham United, formatia pe care Astra Giurgiu o va intalni in play-off-ul Europa League, este aproape de a aduce unul dintre cei mai buni atacanti ai sezonului trecut din Premier League. Potrivit BBC, este vorba depre jucatorul ghanez al celor ...

06 August 2016

  Play off europa league 2014 2015

  Arbitrii echipelor romanesti in cupele europene

  Arbitrii echipelor romanesti in cupele europene

  UEFA a facut cunoscute brigazile care vor oficia la mansa retur a play-off-ului celor doua competitii continentale rezervate echipelor de club, editia 2014/2015, jocurile formatiilor noastre fiind date pe mana unor cavaleri din Spania, Rusia si Slovacia, dupa cum urmeaza: * Ludogorets Razgrad (Bulgaria) vs. STEAUA BUCURESTI - Champions League / miercuri 27 august / ora 20.45 / in tur: 0-1 Arbitri: Alberto Undiano Mallenco - central; Roberto Diaz Perez del Palomar si Juan Yuste - asistenti; Carlos Gomez si Javier Estrada - aditionali; Pau Cebrain Devis - rezerva (toti din Spania)...

  27 August 20141 comentariu
   Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

   Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

   Etapa cu numarul 5 a primei scene fotbalistice interne va continua duminica avand la start trei dispute, doua dintre ele in care apar si echipele noastre din play-off-ul Europa League fiind asteptate chiar cu ''sufletul la gura'', e vorba de cele din Giulesti si Banie. * ACS Botosani (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Viorel Cojocaru (Galati) - Florin Paunescu (Rm.Valcea) si Andrei Chivulete (Bucuresti). Rezerva: Iulian Calin (Stefanesti / Arges)...

   24 August 2014
    Arbitrii echipelor noastre in play-off-ul Europa League

    Arbitrii echipelor noastre in play-off-ul Europa League

    UEFA a facut cunoscute brigazile care vor oficia la mansa tur a play-off-ului celei de-a doua competitii continentale de club, editia 2014/2015, jocurile celor doua formatii romanesti ajunse in aceasta faza, Petrolul si Astra, fiind date pe mana unor cavaleri de prima mana din Italia si Spania. * Petrolul Ploiesti vs. Dinamo Zagreb - 21 august, ora 20.30 Arbitri: Daniele Orsato - Lorenzo Manganelli si Nicola Nicoletti. Rezerva: Daniele Doveri (toti din Italia) Observator arbitri: Marinus Koppman (Olanda)...

    16 August 2014
     Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

     Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

     Etapa cu numarul 4 a principalei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, va continua sambata cu doua dispute in care apar ambele echipe romanesti calificate in play-off-ul Europa League. * Astra Giurgiu (5) vs. CSMS Iasi (15) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Mircea Orbulet (Bucuresti) si Marius Bobe (Videle). Rezerva: Marian Balaci (Craiova) Observator arbitri: Marian Salomir (Cluj Napoca)...

     16 August 2014

      Urmareste Ziare.com pe

      Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
       

      TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

      Ploaie de goluri in Liga Campionilor: Rezultatele inregistrate marti si clasamentele
      Marti seara s-au disputat primele meciuri din cadrul etapei cu numarul 3 a grupelor Ligii Campionilor. Cu Florin Andone integralist, Galatasaray...

      Gica Hagi reactioneaza vehement la zvonul ca a fost contactat pentru a-i fi propusa functia de selectioner al Romaniei
      Gica Hagi a reactionat vehement dupa informatiile care il dadeau in locul lui Cosmin Contra la nationala Romaniei. Patronul si antrenorul...

      Gica Hagi, selectionerul Romaniei? FRF l-ar fi contactat, iar Mircea Sandu dezvaluie conditiile pe care le va pune
      Federatia Romana de Fotbal l-ar fi contactat pe Gica Hagi pentru a-i propune functia de selectioner al primei reprezentative. Jurnalistul...
      Platforma pentru solutionarea online a litigiilor