Ziare.com
Programul noului sezon din Liga 1: Iata cand se vor disputa derburile campionatului

Programul noului sezon din Liga 1: Iata cand se vor disputa derburile campionatului

Vineri, la sediul Ligii Profesioniste de Fotbal, a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din sezonul regulat al Ligii 1, editia 2019/2020. Prima runda se va juca pe 12 si 13 iulie si ne propune dueluri ca Viitorul Dinamo sau FCSB - Hermannstadt ...

28 Iunie 2019

Program etapa 9

Programul si televizarile etapei a 24-a din Liga 1: Iata cand va avea loc derbiul dintre FCSB si CFR Cluj

Programul si televizarile etapei a 24-a din Liga 1: Iata cand va avea loc derbiul dintre FCSB si CFR Cluj

Pe durata a patru zile, incepand de vineri, se va desfasura etapa cu numarul 24 a Ligii 1. Capul de afis e tinut de meciul dintre primele doua clasate, FCSB si CFR Cluj, programat sambata seara pe National Arena. Dar iata programul complet al etapei a 24-a: VINERI...

09 Februarie 2018
    Meciuri de foc in etapa a 16-a a Ligii 1: Programul complet, televizarile si clasamentul

    Meciuri de foc in etapa a 16-a a Ligii 1: Programul complet, televizarile si clasamentul

    Pe durata a patru zile, incepand de vineri si pana luni, se vor disputa partidele din cadrul etapei a 16-a a Ligii 1. Capul de afis al etapei e tinut de partida de la Severin, dintre CSU Craiova si FCSB. La fel de interesanta se anunta si meciul de luni seara dintre Dinamo si Viitorul. Dar iata programul complet al etapei a 16-a a Ligii 1:...

    27 Octombrie 2017
      Incepe etapa a 8-a a Ligii 1: Programul, televizarile si clasamentul

      Incepe etapa a 8-a a Ligii 1: Programul, televizarile si clasamentul

      Vineri se vor disputa primele meciuri din cadrul etapei cu numarul 8 a Ligii 1. Iata programul complet al etapei: VINERI: 18:30 Astra Giurgiu - Juventus Bucuresti...

      25 August 2017
      Alte articole despre: Liga program etapa, program etapa 8
        Liga I: Programul urmatoarelor etape. Cand va avea loc derbiul Steaua-Dinamo

        Liga I: Programul urmatoarelor etape. Cand va avea loc derbiul Steaua-Dinamo

        Liga Profesionista de Fotbal a anuntat, marti, programul etapelor cu numerele 3, 4 si 5 ale sezonului play off / out in Liga 1: ETAPA a 3-a Vineri, 31 martie Ora 18.00 Concordia - Pandurii...

        14 Martie 2017
          Liga 1: Arbitrii si televizarile jocurilor de vineri

          Liga 1: Arbitrii si televizarile jocurilor de vineri

          Etapa cu numarul 9 a primului nostru esalon fotbalistic, editia 2015/2016, se deschide vineri cu doua dispute din ambele jumatati ale ierarhiei momentului, dupa cum urmeaza: * FC Voluntari (13) vs. CSU Craiova (10) - ora 18.30 / Digi 1, Dolce 1, Look Tv Arbitri: Dragos Istrate - Andrei Constantinescu si Bogdan Gheorghe (toti din Bucuresti) - Florin Andrei (Tg. Mures) Observatori: Corneliu Fecioru (Bucuresti) - arbitraj si Imilian Serbanica (Bucuresti) - joc...

          28 August 2015
          Alte articole despre: program etapa 9, Liga 1 etapa 9
            LPF a anuntat programul Ligii 1: Cand va avea loc derbiul Steaua - Dinamo

            LPF a anuntat programul Ligii 1: Cand va avea loc derbiul Steaua - Dinamo

            Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat joi programul etapelor 5, 6 si 7 ale Ligii 1. Derbiul dintre Steaua si Dinamo, din etapa a 5-a, va avea loc duminica, 9 august, de la ora 21:00. Dar iata programul celor trei etape: ETAPA 5...

            30 Iulie 20152 comentarii
              Liga 1: Programul etapei a 9-a

              Liga 1: Programul etapei a 9-a

              Etapa cu numarul 9 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu un singur joc, cel programat in Copou, protagoniste fiind doua echipe aflate in coada clasamentului la zi, iesenii cautand si prima lor victorie din acest sezon. * CSMS Iasi (18) vs. Concordia Chiajna (16) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Dragos Istrate (Bucuresti) - Ciprian Dansa (Oradea) si Laszlo-Imre Bucsi (Sf. Gheorghe). Rezerva: Florin Marcu (Oradea) Observator arbitri: Cristian Nica (Ploiesti)...

              26 Septembrie 2014
              Alte articole despre: Liga 1 program etapa 9
                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                Luni cade cortina peste runda 9 a principalei noastre scene fotbalistice, odata cu desfasurarea ultimelor trei jocuri, dupa cum urmeaza: * Astra Giurgiu (4) vs. FC Brasov (15) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - Sebastian Gheorghe (Suceava) si Eduard Ungureanu (Brasov). Rezerva: Marian Pana (Bucuresti) Observatori: Dan Petrescu si Catalin Ciubota (ambii din Bucuresti). SV: Ionut Calancia (Bucuresti)...

                30 Septembrie 2013
                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

                  Etapa cu numarul 9 a principalului esichier fotbalistic intern continua sambata cu inca doua jocuri, in ambele fiind angrenate si echipele noastre calificate in grupele competitiilor europene de club, Steaua (Champions League), respectiv Pandurii (Europa League). * Pandurii Tg. Jiu (5) vs. Gaz Metan Medias (13) - ora 17.00 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - Bogdan Velicu (Bucuresti) si Iulius Timar (Marghita - Bihor). Rezerva: Catalin Busi (Rm. Valcea) Observatori: Stan Prodan (Alexandria) si Romeo Pascu (Brasov)...

                  28 Septembrie 2013
                    Liga 1: Programul etapei a 9-a si arbitrii de vineri

                    Liga 1: Programul etapei a 9-a si arbitrii de vineri

                    Turul principalei noastre scene fotbalistice, editia 2013 / 2014, intra de vineri in a doua sa jumatate, odata cu jocul de start al rundei a noua programat vineri, sub Feleac. * Universitatea Cluj Napoca (17) vs. Sageata Navodari (9) - ora 20.30 / Digi Sport 1 Sebastian Coltescu (Craiova) - Valentin Avram (Bucuresti) si Stelian Slabu (Brasov). Rezerva: Paul Unimatan (Zalau) Observatori: Nicolae Marodin (Bucuresti) si Florin Batranu (Timisoara)...

                    27 Septembrie 2013
                      Liga 1: Programul si televizarile urmatoarelor doua etape

                      Liga 1: Programul si televizarile urmatoarelor doua etape

                      Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, luni, programul si televizarile urmatoarelor doua etape ale Ligii 1, a 8-a si a 9-a. ETAPA 8: Vineri, 14 septembrie: 21:30 Dinamo - CFR Cluj (Digi Sport)...

                      03 Septembrie 2012
                        Catalin Popa da fluierul de start al etapei 9 a Ligii lui Mitica

                        Catalin Popa da fluierul de start al etapei 9 a Ligii lui Mitica

                        CCA a facut nominalizarile pentru primele doua partide care se vor disputa vineri in contul rundei cu nr. 9 a Ligii I, brigazile avand urmatoarele componente: * Astra Ploiesti - Sportul Studentesc Bucuresti (30 septembrie, ora 19.00) Catalin Popa (Pitesti) - Sebastian Stoianov (Constanta) si Gheorghe Bogdan (Bucuresti). Rezerva: Ionut Iugulescu (Targoviste). Obs. Corneliu Fecioru si Claudiu Popa (ambii din Bucuresti) * AFCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu (30 septembrie, ora 21.30)...

                        29 Septembrie 2011
                          Modificari in programul etapei a 9-a a Ligii I

                          Modificari in programul etapei a 9-a a Ligii I

                          Liga Profesionista de Fotbal a facut trei modificari in programul anuntat initial al etapei a 9-a a Ligii I. Iata cum arata programul etapei a 9-a, dupa cele trei modificari: Vineri, 24 septembrie: 16:30 "U" Cluj - CFR Cluj, pe Digi Sport...

                          21 Septembrie 2010
                            Liga I: Programul etapei a 9-a

                            Liga I: Programul etapei a 9-a

                            Pe durata a patru zile, vineri, sambata, duminica si luni, se vor desfasura meciurile etapei a 9-a a Ligii I. Iata care sunt meciurile: Vineri: 16:00 Otelul Galati - FC Brasov - Digi Sport...

                            02 Octombrie 2009
                            Alte articole despre: Liga I, program etapa 9, televizari etapa 9
                              Liga I, etapa a 9-a: Programul transmisiilor TV

                              Liga I, etapa a 9-a: Programul transmisiilor TV

                              Iata unde puteti urmari (televiziunile) meciurile din etapa a 9-a a Ligii I: Vineri: 16:00 Otelul Galati - FC Brasov - Digi Sport 21:45 Ceahlaul - Rapid - GSP TV...

                              29 Septembrie 2009

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                Liga Campionilor: Rezultatele inregistrate marti in optimi
                                Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate marti seara in prima mansa a optimilor de finala din Liga Campionilor. Napoli - FC Barcelona 1-1...

                                Dezvaluirile unui fotbalist roman ce joaca in Lombardia: E panica generala, italienii se sperie de orice
                                Internationalul roman Vasile Mogos, legitimat la un club din Lombardia, Cremonese, a vorbit despre felul in care percep italienii problemele...

                                Reactia Simonei Halep dupa ce a reusit o noua performanta fantastica
                                Simona Halep a oferit o prima reactie dupa ce a reusit o noua performanta minunata, ce a trimis-o direct in istoria tenisului. Datorita...
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor