Ziare.com
Liga 1: Programul si televizarile primei etape din retur

Liga 1: Programul si televizarile primei etape din retur

Incepand de vineri si pana luni sunt programate meciurile din etapa a 14-a a Ligii 1, prima din retur. Cel mai asteptat joc al rundei e programat duminica seara, cand Dinamo va primi vizita Viitorului. Dar iata programul complet al ...

25 Octombrie 2019

Program meciuri etapa 14

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Etapa 25 a Ligii 1 se inchide joi odata cu disputarea ultimelor trei jocuri ramase pe tablou, capul de afis constituindu-l confruntarea de pe National Arena dintre Steaua si Petrolul. * FC Brasov (11) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (16) - ora 17.00 / Look Tv si Digi Sport 1 Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Ovidiu Artene si Daniel Hulubei (ambii Vaslui) - asistenti; Viorel Flueran (Craiova) - rezerva Observatori: Sorin Boca (Iasi) - arbitraj si Mircea Calin (Bucuresti) - joc...

09 Aprilie 2015
    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

    Prima noastra scena fotbalistica isi redeschide cortina dupa pauza impusa de jocurile nationalei mari cu Irlanda de Nord si Danemarca, vineri urmand sa se dispute doua partide din contul etapei cu numarul 15, dupa cum urmeaza: * Viitorul Constanta (10) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.00 / Look Tv si Dolce Sport / se joaca la Chiajna Arbitri: Cristian Balaj (Baia Mare) - Adrian Ghinguleac si Andrei Constantinescu (ambii din Bucuresti). Rezerva: Andrei Antonie (Bucuresti) Observator arbitri: Dan Petrescu (Bucuresti)...

    21 Noiembrie 2014
      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

      Etapa cu numarul 14 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi deschide astazi cortina odata cu disputarea a doua jocuri de pe tablou, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (5) vs. Gaz Metan Medias (10) - ora 18.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Vlad Barleanu (toti din Bucuresti). Rezerva: Dorian Miclosina (Drobeta Turnu Severin) Observator arbitri: Corneliu Fecioru (Bucuresti)...

      07 Noiembrie 2014
        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

        Prima noastra scena fotbalistica reintra in "paine" dupa pauza impusa de startul nationalei mari in campania de calificare la Europenele 2016 din Franta, vineri urmand sa se desfasoare doua jocuri din contul etapei cu nr. 7, dupa cum urmeaza: * FC Brasov (14) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Ovidiu Artene (Vaslui) si Florin Badea (Rm.Valcea). Rezerva: Florin Andrei (Tg. Mures) Observator arbitri: Patritiu Abrudan (Cluj Napoca)...

        12 Septembrie 2014
        Alte articole despre: Liga 1 program meciuri etapa 7
          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

          Etapa cu numarul 6 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu jocurile: * Gaz Metan Medias (8) vs. Pandurii Tg. Jiu (16) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Andrei Constantinescu (toti din Bucuresti). Rezerva: Horatiu Fesnic (Cluj Napoca) Observator arbitri: Costin Toma (Piatra Neamt)...

          29 August 2014
          Alte articole despre: program meciuri etapa 6 Liga 1
            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi trage luni cortina odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * CSMS Iasi (16) vs. Otelul Galati (18) ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Gaman (Craiova) - Dragos Iliescu (Craiova) si George Neacsu (Campulung Muscel). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Ioan Onicas (Zalau)...

            25 August 2014
              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

              Etapa cu numarul 4 a primului nostru esalon fotbalistic continua duminica cu disputarea a trei jocuri, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (6) vs. Concordia Chiajna (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Marcel Barsan - Valentin Avram (ambii Bucuresti) si Ciprian Dansa (Oradea). Rezerva: Paul Unimatan (Zalau) Observator arbitri: Zoltan Szekely (Baia Mare)...

              17 August 2014
                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                Penultima runda a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, continua vineri cu patru dispute mai mult decat interesante, in toate evoluand echipe care tremura in privinta salvarii de la retrogradare. * FC Brasov (15) vs. Universitatea Cluj Napoca (9) - ora 19.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Sebastian Gheorghe (Suceava) si Marius Nicoara (B.Herculane) - asistenti; Mihai Amoraritei (Campina) si Dorian Miclosina (Resita) - aditionali; Vasile Popescu (Buzau) - rezerva...

                16 Mai 2014
                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                  Etapa cu numarul 29 a primei noastre scene fotbalistice isi trage luni cortina, dupa disputarea celor trei jocuri ramase pe tablou. * Corona Brasov (18) vs. Viitorul Constanta (17) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - Octavian Sovre (Oradea) si Ovidiu Artene (Vaslui) - asistenti; Paul Unimatan (Zalau) si Iulian Calin (Stefanesti / Arges) - aditionali; Vlad Barleanu (Bucuresti) - rezerva Observatori: Nicolae Grigorescu (Timisoara) si Ionut Calancia (Bucuresti)...

                  28 Aprilie 2014
                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

                    Etapa 26 a primei noastre ligi de fotbal continua cu doua jocuri ale echipelor care stau in spatele Stelei pe podium. * FC Brasov (17) vs. Astra Giurgiu (2) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Vasile Marinescu (Bucuresti) si Ovidiu Artene (Vaslui) - asistenti; Marius Bocaneala (Galati) si Paul Unimatan (Zalau) - aditionali; Daniel Mitruti (Craiova) - rezerva Observator: Corneliu Fecioru (Bucuresti)...

                    06 Aprilie 2014
                      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                      Prima runda a returului, a 18-a contand pentru editia 2013/2014, se inchide luni cu doua jocuri care, indiferent de rezultatele inregistrate, nu mai pot modifica actualele configuratii ale polilor ierarhiei la zi. * Gaz Metan Medias (9) vs. Sageata Navodari (15) - ora 17.30 / Digi Sport 1 Horatiu Fesnic - Miclos Nagy si Szabo Gero (toti din Cluj). Rezerva: Ovidiu Hategan (Arad) Observatori: Patritiu Abrudan (Cluj) si Florin Batranu (Timisoara)...

                      16 Decembrie 2013
                        Liga 1: Programul si brigazile jocurilor de luni

                        Liga 1: Programul si brigazile jocurilor de luni

                        Etapa ce numarul 18 a principalei ligi de fotbal de la noi, de fapt prima a returului, se inchide luni odata cu ultimile trei partide de disputat, toate, de departe, avand ca favorite echipele gazda. Iata care sunt componentele brigazilor de arbitri si observatori delegate la aceste jocuri: * Otelul Galati vs. CSM Studentesc Iasi (in tur 2-1) - ora 18.00 Arbitri: Ovidiu Hategan (foto - Arad) - Sebastian Stoianov (Constanta) si Marius Marchidanu (Braila). Rezerva: Mugurel Draganescu (Breaza)...

                        03 Decembrie 2012
                          Liga 1 se reia: Programul si televizarile etapei a 14-a

                          Liga 1 se reia: Programul si televizarile etapei a 14-a

                          Incepand de vineri si pana luni se vor disputa meciurile etapei a 14-a a Ligii 1. Iata programul si televizarile acestei etape, programata la doua saptamani distanta de anterioara, din cauza pauzei pentru jocurile intertari: Vineri: 18:00 Petrolul - Targu Mures (Digi Sport)...

                          18 Noiembrie 2011
                            Liga 1: Programul si televizarile etapelor 13, 14 si 15

                            Liga 1: Programul si televizarile etapelor 13, 14 si 15

                            Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, miercuri, programul si televizarile etapelor 13, 14 si 15 ale Ligii 1. ETAPA 13 Vineri: 20:30 Mioveni - Ceahlaul (Digi Sport)...

                            26 Octombrie 2011
                              Programul si televizarile etapei a 14-a a Ligii I

                              Programul si televizarile etapei a 14-a a Ligii I

                              Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, vineri, programul si televizarile etapei a 14-a a Ligii I. Iata meciurile si televizarile etapei a 14-a: Vineri, 5 noiembrie: 18:30 Victoria Branesti - Unirea Urziceni, pe GSP TV...

                              29 Octombrie 2010

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                Ludovic Orban, indignat dupa ce a verificat stadiul lucrarilor pentru EURO 2020
                                Premierul Ludovic Orban a verificat, luni, stadiul lucrarilor pentru organizarea unor meciuri de la EURO 2020 in Romania. Orban s-a aratat...

                                WTA a anuntat noul clasament mondial: Schimbari pentru sportivele din Romania
                                Asociatia de Tenis Feminin a anuntat, luni dimineata, noul clasament mondial. In ierarhia prezentata in aceasta saptamana, Simona Halep ramane...

                                Politicienii suedezi anunta cum vor sa fie pedepsita Romania dupa incidentul de la meciul de pe National Arena
                                Reprezentantii unui partid politic din Suedia au cerut UEFA sa retraga dreptul Romaniei de a organiza meciuri de la EURO 2020 in tara noastra....
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor