Ziare.com
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Etapa cu numarul 5 a primei scene fotbalistice interne va continua duminica avand la start trei dispute, doua dintre ele in care apar si echipele noastre din play-off-ul Europa League fiind asteptate chiar cu ''sufletul la gura'', e vorba de cele din ...

24 August 2014

  Program play off europa league 2014

  Arbitrii echipelor noastre in play-off-ul Europa League

  Arbitrii echipelor noastre in play-off-ul Europa League

  UEFA a facut cunoscute brigazile care vor oficia la mansa tur a play-off-ului celei de-a doua competitii continentale de club, editia 2014/2015, jocurile celor doua formatii romanesti ajunse in aceasta faza, Petrolul si Astra, fiind date pe mana unor cavaleri de prima mana din Italia si Spania. * Petrolul Ploiesti vs. Dinamo Zagreb - 21 august, ora 20.30 Arbitri: Daniele Orsato - Lorenzo Manganelli si Nicola Nicoletti. Rezerva: Daniele Doveri (toti din Italia) Observator arbitri: Marinus Koppman (Olanda)...

  16 August 2014
   Hategan arbitreaza un joc important din optimile Europa League

   Hategan arbitreaza un joc important din optimile Europa League

   UEFA a dat pe mana unor arbitri romani returul optimii dintre Napoli si Swansea a celei de-a doua competitii de club continentale, editia 2013/2014, primul joc, cel din fieful gruparii galeze, incheindu-se nedecis, cu o remiza alba. Iata componenta de 6 arbitri a brigazii integral de la noi, care va oficia joi seara, de la ora 20.00, pe arena Sao Paolo din Napoli: Ovidiu Hategan (Arad) - central; Octavian Sovre (Oradea) si Sebastian Gheorghe (Suceava) - asistenti; Sebastian Coltescu (Craiova) si Istvan Kovacs (Carei) - aditionali; Adrian Ghinguleac (Bucuresti)...

   27 Februarie 2014

    Urmareste Ziare.com pe

    Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
     

    TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

    Gica Hagi propune o noua solutie pentru finantarea fotbalului: "Domnilor, a venit timpul sa vorbim concret"
    Gica Hagi a cerut o schimbare de urgenta a legii privind finantarea sportului din Romania. Regele a afirmat ca multinationalele care au afaceri...

    Simona Halep, ridicata in slavi de o rivala: Cand joci cu ea, ajungi sa te rogi la Dumnezeu pentru viata ta
    Jucatoarea germana Andrea Petkovici a facut o declaratie superba despre Simona Halep. Petkovici a dezvaluit ca iubeste sa joace contra Simonei...

    Americanii au publicat "clasamentul adevarului" din tenis - ce loc ocupa Simona Halep
    Americanii au actualizat ceea ce numesc un "clasament al adevarului" in tenis, ce ofera o imagine mult mai clara decat ierarhia oficiala WTA asupra...
    Platforma pentru solutionarea online a litigiilor