program televizari liga 1

Ziare.com
vezi toate articolele pe aceeasi tema
Liga 1 revine: Programul si televizarile etapei a 7-a

Liga 1 revine: Programul si televizarile etapei a 7-a

Dupa o pauza de trei saptamani, Liga 1 revine in acest weekend.

Iata programul si televizarile etapei cu numarul 7:

Vineri:

20:30 Pandurii - Dinamo (Digi Sport)

Sambata:

21:30 Steaua - Sageata Navodari (Digi Sport)

Duminica:

17:00 Corona Brasov - Gaz Metan (Digi Sport)
19:00 Otelul - Astra (Dolce Sport)
19:00 Petrolul - Concordia (Digi Sport)
21:30 "U" Cluj - CFR Cluj (Digi Sport)

Luni:

19:00 Viitorul - Botosani (Digi Sport)
19:00 Ceahlaul - Brasov (Dolce Sport)
21:30 Vaslui - Timisoara (Digi Sport)

Toate partidele vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Vineri, 13 Septembrie 2013, ora 09:17

Programul si televizarile etapei a 4-a a Ligii 1. Iata cand se va juca derbiul Dinamo - Steaua

Programul si televizarile etapei a 4-a a Ligii 1. Iata cand se va juca derbiul Dinamo - Steaua

Iata programul si televizarile etapei a 4-a a Ligii 1.

In aceasta etapa va avea loc si derbiul dintre Dinamo si Steaua, programat duminica (11 august), de la ora 21:30, in direct la Digi Sport si Ziare.com.

Dar iata programul si televizarile etapei a 4-a:

Vineri, 10 august:

19:30 FC Brasov - FC Botosani (Digi Sport)

Sambata, 11 august:

19:00 Sageata Navodari - ACS Timisoara (Digi Sport)

21:30 Rapid - Corona Brasov (Digi Sport)

21:30 CFR Cluj - Viitorul (Dolce Sport)

Duminica, 12 august:

19:00 Otelul - Petrolul (Digi Sport)

20:30 Astra - "U" Cluj (Dolce Sport)

21:30 Dinamo - Steaua (Digi Sport)

Luni, 13 august:

20:30 Gaz Metan - FC Vaslui (Digi Sport)

Toate partidele vor fi transmise in direct de Ziare.com.

I.G. mai mult


Marti, 30 Iulie 2013, ora 15:39

3 comentarii
Liga 1: Programul modificat si televizarile primei etape din retur

Liga 1: Programul modificat si televizarile primei etape din retur

LPF a facut cateva modificari in programul etapei a 20-a a Ligii 1, prima ce va avea loc anul acesta:

Vineri, 22 februarie:

20:00 Gaz Metan Medias - Gloria Bistrita (Digi Sport 1)

Sambata, 23 februarie:

15:00 Concordia Chiajna - CS Turnu Severin (Digi Sport 1)

17:30 Ceahlaul - Pandurii (Digi Sport 1)

20:00 CSMS Iasi - Rapid (Digi Sport 1)

Duminica, 24 februarie:

18:00 Otelul - Petrolul (Digi Sport 1)

20:30 Dinamo - FC Brasov (Antena 1/Dolce Sport 1)

Luni, 25 februarie:

18:00 Astra - Viitorul Constanta (Digi Sport 1)

19:30 "U" Cluj - Steaua (Dolce Sport 1)

20:30 SC Vaslui - CFR Cluj (Digi Sport 1)

Toate meciurile acestei etape vor putea fi urmarite in direct pe site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Vineri, 08 Februarie 2013, ora 14:00

Liga 1: Programul si televizarile ultimelor doua etape din acest an

Liga 1: Programul si televizarile ultimelor doua etape din acest an

Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, joi, programul si televizarile ultimele doua etape ce se vor juca in acest an in Liga 1, a 19-a, respectiv a 20-a:

ETAPA 19

Vineri, 7 decembrie:

18:00 Gloria Bistrita - "U" Cluj (Digi Sport)
20:30 Pandurii - Gaz Metan (Digi Sport)

Sambata, 8 decembrie:

18:00 Petrolul - Vaslui (Digi Sport)
20:30 Rapid - Otelul (Digi Sport)

Duminica, 9 decembrie:

18:00 CFR Cluj - Ceahlaul (Digi Sport)
20:00 CSMS Iasi - Dinamo (Antena 1/Dolce Sport)

Luni, 10 decembrie:

18:00 Viitorul Constanta - Chiajna (Digi Sport)
19:00 Turnu Severin - FC Brasov (Dolce Sport)
20:30 Steaua - Astra (Digi Sport)

ETAPA 20

Vineri, 14 decembrie:

18:00 Gaz Metan - Gloria Bistrita (Digi Sport)
20:00 "U" Cluj - Steaua (Dolce Sport)
20:30 CSMS Iasi - Rapid (Digi Sport)

Sambata, 15 decembrie:

18:00 Ceahlaul - Pandurii (Digi Sport)
20:30 Dinamo - FC Brasov (Antena 1/Dolce Sport)

Duminica, 16 decembrie:

18:00 Otelul - Petrolul (Digi Sport)
20:30 Vaslui - CFR Cluj (Digi Sport)

Luni, 17 decembrie:

18:00 Chiajna - Turnu Severin (Digi Sport)
20:30 Astra - Viitorul Constanta (Digi Sport)

Toate partidele vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Joi, 29 Noiembrie 2012, ora 17:41

Liga 1: Programul si televizarile etapei a 15-a

Liga 1: Programul si televizarile etapei a 15-a

Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, luni, programul si televizarile etapei a 15-a a Ligii 1:

Vineri, 9 noiembrie:

21:30 Gaz Metan Medias - CSMS Iasi (Digi Sport)

Sambata, 10 noiembrie:

16:00 Ceahlaul - Otelul (Dolce Sport)
19:00 Astra - Petrolul (Digi Sport)
21:30 Dinamo - Vaslui (Digi Sport)

Duminica, 11 noiembrie:

19:00 Chiajna - CFR Cluj (Dolce Sport)
19:30 FC Brasov - Pandurii (Digi Sport)
21:30 Viitorul Constanta - Steaua (Digi Sport)

Luni, 12 noiembrie:

20:30 "U" Cluj - Rapid (Digi Sport)

Toate partidele vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Luni, 29 Octombrie 2012, ora 14:21

Liga 1: Programul si televizarile urmatoarelor doua etape

Liga 1: Programul si televizarile urmatoarelor doua etape

Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, luni, programul si televizarile urmatoarelor doua etape ale Ligii 1, a 8-a si a 9-a.

ETAPA 8:

Vineri, 14 septembrie:

21:30 Dinamo - CFR Cluj (Digi Sport)

Sambata, 15 septembrie:

19:00 Vaslui - Turnu Severin (Digi Sport)
19:00 Gaz Metan - Chiajna (Dolce Sport)
21:30 Rapid - Gloria Bistrita (Digi Sport)

Duminica, 16 septembrie:

19:00 Petrolul - Pandurii (Digi Sport)
21:30 CSM Iasi - Steaua (Digi Sport)

Luni, 17 septembrie:

19:00 "U" Cluj - Astra (Dolce Sport)
19:00 Ceahlaul - FC Brasov (Digi Sport)
21:30 Otelul - Viitorul Constanta (Digi Sport)

ETAPA 9:

Vineri, 21 septembrie:

19:00 Chiajna - Ceahlaul (Digi Sport)
21:30 Gloria Bistrita - Petrolul (Digi Sport)

Sambata, 22 septembrie:

19:00 Turnu Severin - Otelul (Digi Sport)
21:30 "U" Cluj - Dinamo (Digi Sport)

Duminica, 23 septembrie:

19:00 Astra - Gaz Metan (Dolce Sport)
19:00 FC Brasov - FC Vaslui (Digi Sport)
21:30 Pandurii - CFR Cluj (Digi Sport)

Luni, 24 septembrie:

18:00 Viitorul Constanta - CSMS Iasi (Digi Sport)
20:30 Steaua - Rapid (Antena 1/Dolce Sport)

Toate meciurile vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Luni, 03 Septembrie 2012, ora 17:26

Liga 1: Programul si televizarile etapei a 7-a

Liga 1: Programul si televizarile etapei a 7-a

Etapa a 7-a a Ligii 1 debuteaza vineri si programeaza urmatoarele meciuri:

Vineri:

19:00 Gloria Bistrita - CSMS Iasi (Digi Sport)

Sambata:

19:00 FC Brasov - Gaz Metan Medias (Digi Sport)
21:30 Pandurii - Rapid (Digi Sport)

Duminica:

17:00 Astra - Dinamo (Digi Sport)
18:55 Steaua - Otelul (Digi Sport)
20:50 CFR Cluj - Petrolul (Digi Sport)
21:45 Chiajna - "U" Cluj (Dolce Sport)
22:45 Viitorul Constanta - FC Vaslui (Digi Sport)

Luni:

19:00 Turnu Severin - Ceahlaul (Dolce Sport)

Inaintea acestei etape, clasamentul Ligii 1 se prezinta astfel:

Clasament:

1.Pandurii Targu Jiu - 16 puncte
------------------------------------
2.Steaua Bucuresti - 13 puncte
3.Dinamo Bucuresti - 11 puncte*
------------------------------------
4.FC Vaslui - 11 puncte
5.Astra Ploiesti - 11 puncte
6.CFR Cluj - 9 puncte
7.Rapid Bucuresti - 9 puncte*
8.Gaz metan Medias - 9 puncte
9.Petrolul Ploiesti - 8 puncte
10.Concordia Chiajna - 8 puncte
11.Universitatea Cluj - 8 puncte
12.Viitorul Constanta - 6 puncte
13.FC Brasov - 6 puncte
14.Ceahlaul Piatra Neamt - 4 puncte
-----------------------------------
15.Otelul Galati - 3 puncte**
16.CS Turnu Severin - 2 puncte
17.CSMS Iasi - 2 puncte
18.Gloria Bistrita - 2 puncte.

*Dinamo si Rapid au un meci mai putin disputat;
**Otelul a fost penalizata cu doua puncte la startul sezonului.

Toate partidele etapei a 7-a vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com. mai mult


Vineri, 31 August 2012, ora 09:10

Programul si televizarile etapelor 22 si 23 ale Ligii 1

Programul si televizarile etapelor 22 si 23 ale Ligii 1

Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, sambata, programul si televizarile etapelor 22 si 23 ale Ligii 1:

ETAPA 22:

Marti, 20 martie:

Gaz Metan Medias - CS Mioveni, ora 19.00 - Digi Sport
Pandurii Targu Jiu - Vointa Sibiu, ora 21.30 - Digi Sport

Miercuri, 21 martie:

Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna, ora 17.00 - Digi Sport
Universitatea Cluj - Astra Ploiesti, ora 19.00 - Digi Sport
Otelul Galati - Dinamo Bucuresti, ora 21.30 - Digi Sport

Joi, 22 martie:

Sportul Studentesc - CFR Cluj, ora 15.30 - GSP TV si Antena 1
Rapid Bucuresti - Ceahlaul Piatra Neamt, ora 19.00 - Dolce Sport
FC Vaslui - FC Brasov, ora 19.00 - Digi Sport
FCM Targu Mures - Steaua Bucuresti, ora 21.30 - Digi Sport

ETAPA 23

Vineri, 23 martie:

CS Mioveni - Pandurii Targu Jiu, ora 19.00 - Digi Sport

Sambata, 24 martie:

Concordia Chiajna - Universitatea Cluj, ora 19.30 - Digi Sport

Duminica, 25 martie:

Vointa Sibiu - Sportul Studentesc, ora 15.00 - Digi Sport
Astra Ploiesti - FCM Targu Mures, ora 17.00 - GSP TV si Antena 1
FC Brasov - Rapid Bucuresti, ora 19.00 - Digi Sport
Dinamo Bucuresti - FC Vaslui, ora 21.30 - Digi Sport

Luni, 26 martie:

Ceahlaul Piatra Neamt - Petrolul Ploiesti, ora 19.00 - Digi Sport
CFR Cluj - Otelul Galati, ora 19.00 - Dolce Sport
Steaua Bucuresti - Gaz Metan Medias, ora 21.30 - Digi Sport.

I.G. mai mult


Marti, 13 Martie 2012, ora 16:52

Programul si televizarile urmatoarelor doua etape ale Ligii 1

Programul si televizarile urmatoarelor doua etape ale Ligii 1

Liga Profesionista de Fotbal a anuntat, vineri, programul si televizarilor urmatoarelor doua etape, a 20-a si a 21-a, ale Ligii 1.

ETAPA 20

Vineri, 9 martie

FC Vaslui - Concordia Chiajna, ora 19:00 - Digi Sport
Gaz Metan Medias - CFR Cluj, ora 21:30 - Digi Sport

Sambata, 10 martie

Otelul - Ceahlaul, ora 19:00 - Digi Sport
Pandurii Targu Jiu - Dinamo, ora 20:30 - Antena 1

Duminica, 11 martie

Sportul - FC Brasov, ora 15:00 - Digi Sport
FCM Targu Mures - Vointa Sibiu, ora 17:00 - Digi Sport
Rapid - Petrolul, ora 21:30 - Digi Sport

Luni, 12 martie

Universitatea Cluj - Steaua, ora 19:00 - Dolce Sport
Astra - CS Mioveni, ora 21:30 - Digi Sport

ETAPA 21

Vineri, 16 martie

CS Mioveni - FCM Targu Mures, ora 20:30 - Digi Sport

Sambata, 17 martie

Vointa Sibiu - Gaz Metan Medias, ora 15:00 - Digi Sport
CFR Cluj - Pandurii, ora 17:00 - Antena 1
Petrolul - Universitatea Cluj, ora 19:00 - Digi Sport
Dinamo - Sportul Studentesc, ora 21:30 - Digi Sport

Duminica, 18 martie

FC Brasov - Otelul, ora 18:00 - Digi Sport
Steaua - Astra Ploiesti, ora 20:30 - Digi Sport

Luni, 19 martie

Concordia Chiajna-Rapid, ora 19:00 - Dolce Sport
Ceahlaul - FC Vaslui, ora 20:30 - Digi Sport

Toate meciurile vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.

I.G. mai mult


Vineri, 02 Martie 2012, ora 17:52

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
 
  1. Un oras fantoma din SUA se vinde cu 800.000 de dolari (Galerie foto)
  2. Misterul unei tablite vechi de 4.000 de ani a fost descifrat (Video)
  3. Cum sa-ti pastrezi energia pe durata intregii zile
  4. Cetatenii Suverani: Teroristii de care se tem americanii cel mai tare - Documentar
  5. Gestul ciudat al unei batrane care nu vrea semnal Wi-Fi in casa ei
  6. Cap sau pajura? Primar ales dupa ce s-a dat cu banul
  7. Problema spinoasa la nivel inalt in Marea Britanie: Ar fi nevoie de o "cireada" de pisici!
  8. Calculatoare Apple transformate in piese de mobilier (Foto)
  9. Culmea ironiei: Unul dintre cei mai mari producatori de tutun interzice fumatul in cladirile sale
  10. Intr-o scoala din Romania, elevii invata anatomie pe scheletul fostului director