Daniel Niculae, evolutie apreciata pe terenul campioanei Frantei
Joi, 11 Martie 2010, ora 07:36 - Daniel Niculae, evolutie apreciata pe terenul campioanei Frantei
Auxerre / Bordeaux
Internationalul roman Daniel Niculae a avut o evolutie buna in partida Bordeaux - Auxerre, o partida restanta din etapa a XXV-a a Ligue 1. "Nico" a evoluat pe toata durata intalnirii, a dat o pasa de gol pentru Jelen si a ratat de putin marcarea unui gol, in minutul 46, atunci cand a trimis balonul om bara. Auxerre a reusit o victorie...
Daniel Niculae a invins campioana Frantei
Duminica, 18 Octombrie 2009, ora 10:21 - Daniel Niculae a invins campioana Frantei
Atacantul roman Daniel Niculae a fost titular in victoria pe care Auxerre a obtinut-o in fata campioanei Frantei, Girondins Bordeaux, scor 1-0. Daniel Niculae a fost pastrat in teren pana in minutul 90, cand a fost inlocuit de Contout. Singurul gol al meciului a fost reusit in minutul 71, din penalty, de Birsa. Rezultatele si marcatorii...