Inca o prestatie catastrofala pentru Daniel Niculae
Duminica, 14 Decembrie 2008, ora 11:59 - Inca o prestatie catastrofala pentru Daniel Niculae
Auxerre / Paris Saint Germain
Daniel Niculae ramane fara gol marcat in acest sezon. Fotbalistul roman a fost din nou titular in intalnirea pe care Auxerre a pierdut-o, scor 1-2, cu Paris Saint Germain, dar a avut o prestatie slaba. Fostul atacant al Rapidului a tinut in teren pe toata durata partidei de antrenorul Jean Fernandez, dar nu a reusit nici macar in etapa a 18-a...
Daniel Niculae si Vlad Munteanu, rateaza finala Cupei Ligii
Miercuri, 27 Februarie 2008, ora 10:01 - Daniel Niculae si Vlad Munteanu, rateaza finala Cupei Ligii
Cu Daniel Niculae integralist si Vlad Munteanu schimbat in minutul 64, Auxerre a ratat calificarea in ultimul act al finalei Cupei Ligii, dupa infrangerea in fata echipei Paris Saint Germain, scor 3-2. Golurile intalnirii au fost marcate de gazde prin Yepes, in minutul 31, Pauleta, 12 minute mai tarziu, si de Mendy, in minutul 79, in timp ce...