Fotbal: Gloria Buzau - Sport Club Bacau 2-1 (1-1)

Duminica, 26 Aprilie 2015, ora 08:21
87 citiri
Sport Club Bacau a fost invinsa de Gloria Buzau cu scorul de 2-1, la pauza scorul fiind la egalitate, 1-1. Scorul a fost deschis de bacauani, in minutul 2, cand Savu degajeaza o minge din propriul careu care este deviata de un fundas al Buzaului, dupa care ajunge la Catalin Curiliuc, care suteaza peste portarul Gloriei de la 18 metri / Gloria Buzau - Sport Club Bacau 0-1.

In minutul 32, Dumitrescu executa o lovitura libera pana in careul bacauanilor, unde Danita reia cu capul de la opt metri / ...citește toată știrea