Fotbal, Liga III / SC Bacau - Municipal Petrotub Roman 2 - 0 (2 - 0) Revenire la optimism

Luni, 08 Aprilie 2013, ora 07:01
86 citiri
Sport Club Bacau a jucat foarte bine in prima repriza a meciului cu Petrotub, reusind sa inscrie doua goluri spectaculoase din faze colective. Mai intai, in min. 20, Blanaru a intors frumos de pe dreapta in 20 m, de unde Schiopu a sutat violent, langa bara, in stanga portarului romascan.

Dupa alte 20 de minute, a fost randul lui B. Ungureanu sa-i intoarca un balon lui Costin, care a marcat din interiorul careului. Gazdele au mai avut trei-patru ocazii mari, fata de doar doua ale lui Petrotub, ...citește toată știrea