Fotbal, Liga III / SC Bacau - Otelul II Galati 3-0 (0-0), Bucovina Radauti - Aerostar Bacau 2-1 (0-1)

Luni, 22 Aprilie 2013, ora 07:02
102 citiri
Unii jubileaza, altii dispera

* INVERS DECAT LA VICTORIILE PRECEDENTE / Prima repriza a meciului de pe "Municipal" a fost anosta, cu doar doua ocazii de gol, ambele in dreptul gazdelor. Sport Club a combinat prea putin, incercand sa trimita lung in fata, catre Hurdubei, insa apararea galateana a respins cu usurinta orice angajare. Din fericire pentru gazde, n-au avut de asteptat decat un minut de la reluare pana sa deschida scorul prin Hurdubei, care a pus latul din 7 m la o ideala centrare ...citește toată știrea