Handbal masculin / Liga nationala: Sa vedem ce urmeaza

Sambata, 28 Martie 2015, ora 23:03
95 citiri
- Stiinta MD Bacau - Politehnica Timisoara 25 - 21 (13 - 9)

Stiinta Municipal Dedeman Bacau a castigat ultimul meci pe teren propriu din actualul sezon regulat al Ligii Nationale la handbal masculin.

Bacauanii s-au impus sambata seara cu 25 - 21 (13 -9), in fata Politehnicii Timisoara, la capatul unui meci care a stat sub semnul echilibrului doar in primele 13 minute, la finalul carora scorul era unul neverosimil: 2-2.

Golul lui Vartic din minutul 13 le-a permis gazdelor sa se desprinda si ...citește toată știrea