Rezultatele 1 - 10 din 10

Articole despre "hcm baia mare supercupa romaniei"

18 Iunie 2016 - HANDBAL: Rand pe rand fetele de la HCM Baia Mare isi gasesc echipa unde sa joace

Si este absolut normal. Fiecare jucatoare care a apartinut de HCM Baia Mare pana in vara acestui an este una de valoare. Drept dovada, clubul baimarean a cucerit Supercupa Romaniei, s-a clasat pe

18 August 2015 - HANDBAL. Supercupa F: CSM Bucuresti versus HCM Baia Mare

Detinatoarea Cupei Romaniei, HCM Baia Mare, va juca miercuri, 19 august, in Sala Polivalenta din Bucuresti, de la ora 20.00, impotriva campioanei en-titre CSM Bucuresti, in cadrul Supercupei Romaniei

18 August 2015 - HANDBAL. Supercupa masculin: Premiera pentru HCM Minaur Baia Mare

Miercuri, 19 august, de la ora 17.00, Sala Polivalenta din Bucuresti va fi gazda partidei dintre HCM Minaur si Energia Lignitul Pandurii Targu Jiu, Supercupa Romaniei. Meciul va fi condus de arbitrii

19 August 2015 - HANDBAL. Supercupa Romaniei: CSM Bucuresti - HCM Baia Mare: 25-31 (12-15)

Dupa meciul baietilor, pe care l-am trait la cel mai inalt nivel si dupa doua reprize incredibile de prelungiri, am asteptat meciul din Supercupa fetelor, unul pe bune. Unul in care urmau sa se

19 August 2015 - HANDBAL. Supercupa Romaniei: HCM Minaur Baia Mare - Pandurii Energia Targu Jiu: 32-30 (28-28; 25-25; 13-13)

Miercuri, de la ora 17.00, HCM Minaur si Pandurii Targu Jiu s-au intalnit in Sala Polivalenta din Bucuresti in Supercupa Romaniei. Campioana si detinatoarea Cupei, HCM Minaur, a avut ca adversara

07 Iulie 2015 - CUPLAJ LA SUPERCUPA ROMANIEI - Minaur si HCM Baia Mare deschid sezonul intern in polivalenta bucureseteana

Federatia Romana de Handbal a anuntat ca a pus in vanzare bilete pentru primele doua meciuri ale sezonului intern, cele din Supercupa Romaniei, care se vor desfasura pe 19 august in Sala Polivalenta.

08 Iunie 2015 - CEA MAI BUNA MARCATOARE - Eliza Buceschi, golgetera HCM Baia Mare in sezonul 2014/2015

HCM Baia Mare a incheiat sezonul 2014-2015 pe locul 2 in Liga Nationala, a cucerit doua trofee (Cupa si Supercupa Romaniei) si a incheiat parcursul din Liga Campionilor in faza sferturilor de finala.

26 August 2014 - HCM Baia Mare joaca maine pentru Supercupa Romaniei

Supercupa Romaniei este primul "razboi" oficial pe care HCM Baia Mare il poate castiga in sezonul 2014/2015. Campioana isi disputa trofeul cu HCM Roman maine, incepand cu ora 19.45 (meci transmis in

27 August 2014 - Handbal. HCM Baia Mare a castigat Supercupa Romaniei. HCM - HCM Roman 25-22 (12-10)

La Brasov, HCM Baia Mare s-a impus cu 25-22, la pauza 12-10, in fata handbalistelor de la HCM Roman, in prima partida oficiala din anul competitional 2014/2015, in Supercupa Romaniei. Pentru al

22 August 2014 - HCM Baia Mare organizeaza excursia suporterilor pentru meciul de Supercupa

Marti, incepand cu ora 19.45, HCM Baia Mare joaca - la Brasov - contra HCM Roman, pentru primul trofeu al sezonului: Supercupa Romaniei. Clubul baimarean organizeaza excursie pentru suporterii care