Rezultatele 1 - 5 din 5

Articole despre "scmu craiova meci stiinta explorari baia"

15 Octombrie 2016 - VOLEI. Divizia A1: Stiinta Explorari Baia Mare - SCMU Craiova: 1-3

Dupa o pauza enorma (Explorari nu a mai jucat un meci oficial din luna aprilie a acestui an), voleiul masculin romanesc revine cu meciurile din prima divizie. Explorari a avut parte de o tragere la

26 Martie 2016 - VOLEI. DIVIZIA A1. - In primul meci din semifinala, Craiova a invins pe Stiinta Explorari Baia Mare

SCMU Craiova a facut un prim pas spre calificarea in finala campionatului de volei masculin, dupa victoria cu 3-1 in fata celor de la Explorari Baia Mare.

02 Aprilie 2016 - N-A PUTUT MAI MULT - Stiinta Explorari a pierdut si al treilea meci cu Craiova si va juca pentru locurile 3-4

SCMU Craiova a invins-o pe CS Stiinta Explorari Baia Mare cu scorul de 3-1 (25-22, 27-29, 25-21, 25-20), vineri, in deplasare, si s-a calificat in finala Diviziei A1 la volei masculin.

27 Martie 2016 - VOLEI. Divizia A1: SCMU Craiova - Stiinta Explorari Baia Mare: 3-1 (-20, 23, 18, 17)

Stiinta Explorari a pierdut azi in deplasare cu acelasi scor, 3-1, al doilea meci al semifinalei cu SCMU Craiova. Baimarenii au inceput foarte hotarati partida si s-au impus in primul set cu 25-20,

26 Martie 2016 - VOLEI. Divizia A1, semifinale: SCMU Craiova - Stiinta Explorari Baia Mare: 3-1 (23, 20, -29, 27)

Stiinta Explorari a pierdut sambata in deplasare primul meci al semifinalei cu SCMU Craiova, dupa un joc echilibrat, care a durat mai bine de doua ore. Baimarenii au pus probleme oltenilor aproape in