FOTBAL OLD-BOYS - Minerul Baia Sprie a castigat meciul impotriva celor de la Sport Team Baia Mare, scor 3-2 (2-1)

FOTBAL OLD-BOYS Marti, 03.10.2017, ora 17.00, pe terenul din Baia Sprie, foarte bine intretinut de Clubul Sportiv F.C.Kiss, a avut loc partida de fotbal old-boys dintre echipele Minerul Baia Sprie si Sport Team Baia Mare, scor final 3-2(2-1). Meciul a fost echilibrat, in special in prima repriza, primii care deschid scorul fiind baimarenii prin Daniel Luputi, dupa o pasa la intalnire in fata portii primita de la Florin Florea.(0-1, min.10).
La acest scor, oaspetii mai rateaza doua ocazii clare ...citeste toata stirea
Vineri, 06 Octombrie 2017, ora 09:26
Sursa: actualMM.ro

Articol citit de 44 ori

Cele mai citite stiri
ACCIDENT INTRE SEINI SI APA - Un TIR a fost facut praf. Traficul pe DN 1C, blocat cateva zeci de minute
ACCIDENT INTRE SEINI SI APA Din cauza unui eveniment rutier, traficul pe Drumul National 1 C, la ...