HANDBAL MASCULIN - A treia victorie consecutiva pentru CS Minaur in campionat

Sambata, 01 Octombrie 2016, ora 15:26
58 citiri
HANDBAL MASCULIN CS Minaur a obtinut a treia victorie consecutiva in acest start de campionat, scor 36-17 in fata Politehnicii Timisoara, dupa ce la pauza a condus cu 16-8. Cu aceasta victorie, CS Minaur devine astfel prima echipa care ajunge la borna de 100 goluri marcate in acest sezon, echipa noastra avand 109 goluri marcate in trei jocuri.

CS Minaur a inceput excelent partida, marcand zece goluri in primele 17 minute, in timp ce gazdele au inscris un singur gol, in minutul 12. In minutul ...citește toată știrea