MERG LA TURNEUL SEMIFINAL DE PE PRIMUL LOC - Juniorii III ai Academiei da Handbal Minaur au castigat meciul cu Extrem

Duminica, 11 Martie 2018, ora 09:25
72 citiri
Juniorii III ai Academiei de Handbal Minaur s-au impus in disputa cu CS Extrem, scor 31-18. Aceasta victorie le asigura prima pozitie in clasamentul seriei H.

Loading...

Prima repriza a fost echilibrata, Academia de Handbal Minaur intrand la cabine cu un avantaj de doar doua goluri, scor 12-10.
In primele zece minute ale jocului, niciuna dintre echipe nu a reusit sa se desprinda pe tabela de marcaj la mai mult de un gol.

Prima care a facut acest lucru a fost Academia de Handbal Minaur, care ...citește toată știrea