REAL, EGAL LA FINAL - Rezultatele inregistrate aseara in etapa a doua din Liga Campionilor

Miercuri, 28 Septembrie 2016, ora 09:26
65 citiri
REAL, EGAL LA FINAL Real Madrid a remizat pe terenul Borussiei Dortmund, scor 2-2, in derby-ul serii din Liga Campionilor. Ca si sambata, pe terenul lui Las Palmas, "galacticii" au fost egalati in ultimele cinci minute ale partidei.
Andre Schurrle a salvat un punct pentru germani, in minutul 87, intr-un meci in care Cristiano Ronaldo a inscris al 95-lea gol din cariera in Liga.
Tot in grupa F, Sporting Lisabona n-a avut probleme cu Legia Varsovia, de care a trecut cu 2-0. Polonezii au ajuns ...citește toată știrea